s+ official store s+ official store
BIOMEDICAL to receptury o wysokim stężeniu składników aktywnych, zapakowane w sterylne ampułki do zastosowania transdermalnego. Koktajle powstałe z wyselekcjonowanych składników aktywnych w nadzwyczajnie synergicznych połączeniach gwarantują wysoki poziom działania na skórę.
POŁĄCZENIE STANOWI SIŁĘ

BIOMEDICAL SOLUTIONS od to szereg receptur o wysokim stężeniu składników aktywnych, zapakowanych w sterylne ampułki do zastosowania transdermalnego. Koktajle powstałe z wyselekcjonowanych składników aktywnych w nadzwyczajnie synergicznych połączeniach gwarantują wysoki poziom działania na skórę. Działają intensywnie i „zespołowo”, kładąc nacisk na określone zmiany w tkance skórnej na twarzy i ciele, poprawiając tym samym widoczne efekty na skórze.

Wszechstronne rozwiązania pozwalające profesjonalistom z branży kosmetycznej na poszerzenie, uzupełnienie i korzystne wykorzystanie rutynowych praktyk panujących w salonach piękności z zastosowaniem skutecznych i bezpiecznych kuracji za pomocą najbardziej zaawansowanego technologicznie produktu.

RECOVERY BIOCELLULOSE MASKMaska naprawcza barierę naskórkową

Maska na twarz z biocelulozy, która pomaga odbudować macierz uszkodzonych komórek po zastosowaniu inwazyjnej kuracji. Jej składniki aktywne przyspieszają naprawę naturalnej bariery naskórka.

Odkryj!
CELL TURNOVER PEEL PADSPady peelingujące skórę - odnowa komórek

Bawełnianie pady na skórę twarzy impregnowane mieszanką kwasów o silnym chemicznym działaniu peelingującym, które przyspieszają cykl życia komórek skóry.

Odkryj!
HYALURONIC ACID 2%Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy

Skoncentrowana receptura dużej masy cząsteczkowej kwasu hialuronowego 2%. zapewnia maksymalne nawodnienie. Poprawia syntezę kolagenu i elastyny.

Odkryj!
V-REDUCER SOLUTIONKompleks niwelujący efekt podwójnego podbódka

Zmniejsza, ogranicza i odprowadza nadmiar adipocytów zlokalizowanych w tkance podskórnej okolic podwójnego podbródka. Pomaga wyeliminować retencję płynów.

Odkryj!
TIGHTENER SOLUTIONKompleks naprężający włókna podporowe

Działa odbudowująco na tkankę łączną, pobudzając tym samym aktywność fibroblastów. Przywraca utraconą jędrność. Zwiększa produkcję kolagenu, elastyny i proteoglikanów.

Odkryj!
CLARIFIER SOLUTIONKompleks rozjaśniający ciemne plamy na skórze

Połączona synergia silnego działania wybielających składników aktywnych. Koryguje zmian pigmentacyjne na skórze, tym samym hamując syntezę melaniny.

Odkryj!
REFILLER SOLUTION Kompleks wypełniający zmarszczki

Połączona synergia zaawansowanych odmładzających składników aktywnych, która ogranicza pojawianie się widocznych zmarszczek, pod względem długości i głębokości.

Odkryj!
POWRÓT
Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Darmowa dostawaZamówienie powyżej 200zł
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik
0