s+ official store s+ official store
DERMACURE jest kompleksowym i zaawansowanym kosmetyczno-chemicznym systemem złuszczającym, przeznaczonym wyłącznie do profesjonalnego zastosowania, opracowanym dla Ciebie przez firmę z myślą o przyspieszeniu odnowy komórkowej najbardziej zewnętrznych warstw skóry.
ODRODZENIE NOWEJ SKÓRY

Peelingi DERMACURE są testowane i bezpieczne dla regeneracji skóry, które stymulują złuszczanie, a co za tym idzie obrót komórkowy skóry, która może być pochodzenia naturalnego, takiego jak kwas glikolowy. Peelingi DERMACURE działają zarówno na bardziej powierzchownym, jak i na głębszym poziomie skóry, a w obu przypadkach mogą stymulować produkcję fibroblastów, odpowiedzialnych za tworzenie kolagenu i sprzyjać wchłanianiu do naskórka substancji o działaniu przeciwutleniającym.

PROFESJONALNE PRODUKTY

Skóra regeneruje się i wydaje się miękka w dotyku, jedwabista, o jednolitym kolorze i promiennym wyglądzie. Cztery wspaniałe formuły w połączeniu z złuszczającymi środkami chemicznymi, zaprojektowanymi w celu łagodzenia i korygowania określonych zmian skórnych w precyzyjny, bezpieczny, skuteczny i kontrolowany sposób.

ADV.RECOVERY PROGRAM_STEP2 MASKRegeneracyjna Maska

Maska do twarzy z bisabololem, alantoiną i pantenolem, która wspomaga naprawę tkanek uszkodzonych przez proces peelingu i odnawia płaszcz hydrolipidowy.

Odkryj!
ADV.RECOVERY PROGRAM_STEP1 SERUMRegenerujące Serum

Wysoko skoncentrowane serum do twarzy, zawierające substancje aktywne o silnych właściwościach regeneracyjnych. Zawiera czynnik wzrostu EGF, który stymuluje odnowę i odbudowę komórek.

Odkryj!
BLEMISH CORRECTION PEELPeeling Redukujący Przebarwienia

Peeling chemiczny z kwasem glikolowym, mlekowym, azelainowym oraz glutationem, który przerywa łańcuch produkcji melaniny, blokując jej syntezę i blokując jej proliferację.

Odkryj!
SCARS CORRECTION PEELPeeling Niwelujący Blizny

Mieszanka kwasów salicylowego, azelainowego, glikolowego i migdałowego, które redukują blizny i objawy trądzikowe. Preparat sprawnie otwiera pory skóry.

Odkryj!
AGE CORRECTION PEEL_FORTEPeeling Przeciwstarzeniowy

Peeling przeciwstarzeniowy powstały mieszanki kwasów glikolowego, mlekowego i fitowego o działaniu antiaging. Zmniejsza linie i zmarszczki ekspresyjne.

Odkryj!
ESSENTIAL CORRECTION PEEL_SOFTŁagodny i Progresywny Peeling

Łagodna i progresywna połączona formuła kwasów azelainowego, mlekowego i migdałowego przeznaczona do wygładzenia i odnowy skóry.

Odkryj!
POST-PEEL RESTORATIVE MASKMaska Regenerująca

Regenerująca maska przyśpieszająca gojenie mikro uszkodzeń tkanek, które powstały w procesie złuszczania. Odbudowuję, łagodzi i zmniejsza zaczerwienienie.

Odkryj!
POST-PEEL NEUTRALISINGNeutralizująca Emulsja do Twarzy

Neutralizator w postaci emulsji do twarzy, która neutralizuje działanie kwasów, przywracając pH skóry i łagodząc dyskomfort związany z procesem peelingu.

Odkryj!
PRE-PEEL SOLUTIONKeratolityczny Balsam do Twarzy

Prepeeling do zabiegów kwasowych. Keratolityczny balsam do twarzy, który skutecznie przygotowuje skórę, usuwa martwe komórki, zanieczyszczenia, zmniejszając pH skóry twarzy.

Odkryj!
POWRÓT
Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Darmowa dostawaZamówienie powyżej 200zł
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik
0