s+ official store s+ official store
MyCODE to nowa rewolucyjna koncepcja profesjonalnej pielęgnacji estetycznej skóry, stworzona przez hiszpańską markę . Specjalnie zaprojektowana aby zapobiegać i korygować konkretne przyczyny, które powodują starzenie się skóry twarzy, szyi i dekoltu.
ZABIEGI NA TWARZ Z FORMUŁAMI OPRACOWANYMI PRZEZ PROFESJONALISTÓW SPECJALNIE DLA CIEBIE JESTEŚ WYJĄTKOWA, TWOJA SKÓRA JEST WYJĄTKOWA.

MyCODE to prawdziwe laboratorium w rękach kosmetologa od hiszpańskiej marki . Laboratorium zawiera sześć kodów w postaci serum bogatych w wysokiej jakości składniki aktywne z całego świata. Każde specjalnie skomponowane serum ma unikatowe działanie i w inny sposób wpływa na struktury skóry. Filozofia laboratorium zakłada łączenie różnych kodów w różnych proporcjach, w taki sposób aby stworzyć personalizowane zabiegi zgodne z potrzebami skóry.

Z całego laboratorium możliwe jest uzyskanie ponad 100 różnych kombinacji i różnych procedur zabiegowych. W ten sposób dla każdego Klienta tworzymy wyjątkowy KOD PIĘKNA skóry dostosowany do indywidualnych potrzeb, który można wykorzystać zarówno w zabiegach manualnych, jak i przy użyciu sprzętu high-tech.

PROFESJONALNE PRODUKTY

MyCode koncentruje się na twarzy z wysoce skutecznymi składnikami aktywnymi, które działają bezpośrednio na różne problemy związane z procesem starzenia, poprawiając określone funkcje skóry. Każdy koncentrat ma zlokalizowane działanie na każdy typ elementu komórkowego, tkankowego i skórnego. Połącz kody zgodnie z potrzebami każdego rodzaju skóry. Można mieszać do trzech różnych koncentratów, uzyskując setki różnych kombinacji. Autentyczne „szyte na miarę” traktowanie dla każdego klienta.

MyCode

Laboratorium

MyCODE to nowa rewolucyjna koncepcja profesjonalnej pielęgnacji estetycznej skóry, stworzona przez hiszpańską markę . Specjalnie zaprojektowana aby zapobiegać i korygować konkretne przyczyny, które powodują starzenie się skóry twarzy, szyi i dekoltu.

01 OXYGEN CODERozświetlenie Kod Serum

Koncentrat na twarz, który rozjaśnia szarą skórę z objawami braku dotlenienia, przywracając jej blask, energię i witalność. Odpowiedni dla skór w środowisku miejskim.

Odkryj!
02 DNA DEFENSE CODEAktywna Odbudowa Kod Serum

Koncentrat do twarzy, który naprawia DNA komórki i chroni komórki macierzyste przed uszkodzeniami spowodowanymi przez działanie wolnych rodników.

Odkryj!
03 NUTRITION CODEOdżywczy Kod Serum

Koncentrat twarzy o silnych właściwościach odżywczych. Zawiera witaminy i oleje roślinne, jest doskonałym źródłem lipidów. Zapewnia głębokie odżywianie i przywraca równowagę skóry.

Odkryj!
04 BRIGHTENING CODERozjaśniający Kod Serum

Kod rozjaśniający wskazany do depigmentacji, rozjaśnia plamy pigmentacyjne i obszary nagromadzonych przebarwień́. Balansuje i wyrównuje odcień́ skóry.

Odkryj!
05 DENSITY CODEUjędrniający Kod Serum

Kod gęstości wypełnia zmarszczki, zagęszcza i ujędrnia skórę, wypełniając elementy macierzy zewnątrzkomórkowej. Redefiniuje owal twarzy i napina obszary, które straciły swoją gęstość́.

Odkryj!
06 LIFTING CODELiftingujący Kod Serum

Kod liftingujący wygładza skórę i napina zmarszczki mimiczne. Jest wskazany dla każdej skóry ze zmarszczkami, ze szczególnym uwzględnieniem dla okolic oczu i ust.

Odkryj!
BIOCELLULOSE MASKBiocellulozowa Maska z Mleka Kokosowego

Dzięki najnowocześniejszej technologii 3D została stworzona biocelulozowa maska antiaging zawierająca do 200 razy więcej substancji aktywnych.

Odkryj!
ENZIMATIC SCRUBSaszetkowy Peeling Enzymatyczny

Aktywny proszek enzymatyczny o działaniu keratolitycznym i składnikami aktywnymi pozyskiwanymi z owoców z papai i ananasa. Pomaga odnowić warstwę rogową i napina skórę.

Odkryj!
HYDRONUTRITION MASKMaska Hydroodżywcza Kremowa

Nawilżająca i odżywcza maska dla skóry odwodnionej z olejem z awokado, oliwą z oliwek i olejem jojoba. Maska o delikatnej kremowej konsystencji bogata w składniki nawilżające i odżywcze.

Odkryj!
TRIPHASE SCRUBTrójfazowy Peeling

Trójfazowy peeling o lekkiej konsystencji z drobnymi, ale stałymi cząsteczkami ściernymi proszku perłowego - minerału pochodzenia wulkanicznego.

Odkryj!

DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ

01 OXYGEN CODERozświetlające Ampułki

Ampułki tlenowe do twarzy rozjaśniają szarą skórę z objawami braku dotlenienia, przywracając jej blask, energię i witalność. Odpowiednie dla skór w środowisku miejskim.

Odkryj!
02 DNA DEFENSE CODEAktywna Odbudowa Ampułki

Ampułki do twarzy z aktywnymi peptydami z soi i organicznego krzemu. Naprawiają i chronią komórki macierzyste przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wolnych rodników.

Odkryj!
03 NUTRITION CODEOdżywcze Ampułki

Ampułki do twarzy bogate w oleje, witaminy i minerały. Ukierunkowane na działanie na naskórek. Doskonale odżywiają i regenerują skórę.

Odkryj!
04 BRIGHTENING CODERozjaśniające Ampułki

Ampułki rozjaśniające plamy pigmentacyjne i obszary przebarwień wynikające z wieku. Balansują i wyrównują odcień skóry, dzięki czemu staje się ona jaśniejsza i bardziej równomierna.

Odkryj!
05 DENSITY CODEUjędrniające Ampułki

Ampułki do twarzy, które wypełniają zmarszczki i silnie napinają skórę, zwiększając zawartość macierzy zewnątrzkomórkowej.

Odkryj!
06 LIFTING CODELiftingujące Ampułki

Ampułki wygładzające i liftingujące skórę, działają na zmarszczki mimiczne. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, szczególnie ze zmarszczkami mimicznymi i statycznymi.

Odkryj!
ABSOLUTE CREAM LIGHTKrem Peptydowy Lekki

Krem o lekkiej teksturze z kwasem hialuronowym i WIT E zapewnia optymalny poziom nawilżenia. Skuteczna pielęgnacja mająca na celu zwalczanie oznak starzenia.

Odkryj!
ABSOLUTE CREAM RICHKrem Wypełniający Zmarszczki

Bogaty krem z kwasem hialuronowym, olejem z awokado i olejem arganowym o idealnej konsystencji nie pozostawiającej ciężkiego filmu na powierzchni skóry.

Odkryj!
MyCODE SPECIFIC SERUMSerum Anti-Aging

Serum do pielęgnacji twarzy zaprojektowane specjalnie, aby wyeliminować zmiany związane ze starzeniem się skóry twarzy, szyi i dekoltu w całkowicie spersonalizowany sposób.

Odkryj!
POWRÓT
Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Darmowa dostawaZamówienie powyżej 200zł
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik
0