S+summecosmetics S+summecosmetics

My[B]Code

ZABIEGI NA CAŁE CIAŁO Z FORMUŁAMI OPRACOWANYMI PRZEZ PROFESJONALISTÓW SPECJALNIE DLA CIEBIE JESTEŚ WYJĄTKOWA, TWOJA SKÓRA JEST WYJĄTKOWA.

My[B]CODE to doskonałe laboratorium, które pozwala na intensywną pracę ze wszystkimi niedoskonałościami ciała, pomagające zwalczyć przyczynę danego problemu a nie jedynie jego skutek. Laboratorium zawiera pięć kodów w postaci serum bogatych w wysokiej jakości składniki aktywne z całego świata. Każde specjalnie skomponowane serum ma unikatowe działanie i w inny sposób wpływa na różne problemy ciała.
Filozofia laboratorium zakłada łączenie różnych kodów w różnych proporcjach, w taki sposób aby stworzyć personalizowane zabiegi zgodne z potrzebami ciała. Z całego laboratorium możliwe jest uzyskanie ponad 100 różnych kombinacji i różnych procedur zabiegowych. W ten sposób dla każdego Klienta tworzymy wyjątkowy KOD CIAŁA skóry dostosowany do indywidualnych potrzeb, który można wykorzystać zarówno w zabiegach manualnych, jak i przy użyciu sprzętu high-tech.

PROFESJONALNE PRODUKTY

5 specyficznych koncentratów skomponowanych z wysoce skutecznych składników aktywnych w celu stworzenia i dostosowania najbardziej odpowiednich zabiegów na ciało. Możliwe jest mieszanie do 3 różnych koncentratów, tworząc idealną kombinację do bezpośredniego działania na konkretne problemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik