S+summecosmetics S+summecosmetics

POZNAJ SWÓJ KOD PIĘKNA

PERSONALIZOWANA PROFESJONALNA DROGA DO PIĘKNEJ I ZDROWEJ SKÓRY

Dzisiejsi konsumenci są bardziej świadomi technologii, dbają o zrównoważoną pielęgnację i preferują rozwiązania dostosowane do ich potrzeb bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Marki pielęgnacyjne muszą sprostać stale zmieniającym się wymaganiom dotyczącym jakości składników, sprawić, aby ich produkty były bardziej zróżnicowane i przyjazne dla wszystkich, a także wykazać się autentycznością. Ogólnie rzecz biorąc, obserwujemy zmianę trendów w urodzie z “efektownego wyglądu” na “zdrowy wygląd”. 

Świat świadomej pielęgnacji zarówno od strony konsumenta jak i profesjonalisty zmaga się z wieloma wyzwaniami . Dzisiaj potrzebujemy czegoś specjalnego do pielęgnacji zarówno w gabinecie kosmetycznym jak i w  produktach rekomendowanych do domu. summecosmetics wyznaje zasadę, że należy dbać o skórę w sposób wyjątkowy, czego dowodem jest fakt, że stworzono profesjonalne kosmetyki, które oddają najnowsze, najbardziej innowacyjne rozwiązania w fachowe ręce profesjonalistów z branży Beauty. To właśnie Ci ludzie są dla nas źródłem inspiracji.

PIĘKNO MA SWÓJ KOD – spersonalizowany zabieg przeciwstarzeniowy na twarz, szyję i dekolt

Proponujemy koncepcję pracy profesjonalisty, która personalizuje protokoły i rytuały salonowe poprzez mieszanie skutecznych koncentratów dostosowanych do każdego rodzaju skóry, w zależności od sytuacji i stanu skóry pacjenta. Taka praktyka daje wiele możliwości, a w szczególności uzyskujemy różne efekty w zależności od typu problemu pacjenta. Skóra jest najbardziej wrażliwym organem i wymaga stałej pielęgnacji, aby wytrzymać te zmiany klimatyczne.

Rewolucyjna koncepcja, specjalnie zaprojektowana, aby holistycznie zapobiegać i korygować efekty starzenia się skóry twarzy, szyi i dekoltu, personalizując każdy zabieg w gabinecie kosmetologicznym.  Poprzez zastosowanie unikalnego kodu przeciwstarzeniowego, który celuje w potrzeby skóry w każdym momencie, przywracając jej optymalne funkcjonowanie. Koncentraty ” o docelowym działaniu” na daną dysfunkcje komórek, które wpływają na poprawienie stanu struktury skóry. Łączenie kodów, to mieszanina do maksymalnie trzech koncentratów, to wspaniałe projektowanie setek różnych kombinacji… To prawdziwie zindywidualizowana kuracja dostosowana do każdego klienta w zależności od pory roku i stanu skóry.

MyCode to nie tylko pielęgnacja dostosowana do zabiegów personalizowanych w gabinecie to także możliwość indywidualnego podejścia do stworzenia wyjątkowego serum do pielęgnacji domowej.

Przeciwstarzeniowe serum do twarzy zaprojektowane, aby zaoferować szerokie spektrum działania , które zwalczy skutki upływu czasu, na twarzy, szyi i dekolcie, w sposób całkowicie spersonalizowany, zgodnie z oczekiwanymi efektami naszego pacjenta.  Składa się z serum bazowego, które jest wzbogacone o trzy koncentraty (kody) do twarzy, takie same lub różne, które dodadzą dodatkową ilość składników aktywnych w zależności od potrzeby każdej skóry. Działanie tworzymy samodzielnie m.in. nawilża, regeneruje, ujędrnia, antyoksydacyjne.

SKÓRA jako główny organ ludzkiego ciała jest stale narażona na działanie czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie ultrafioletowe, zanieczyszczenia, dym papierosowy, toksyczne substancje chemiczne, jony niektórych metali, bakterie chorobotwórcze i wirusy, które są w pewnym stopniu odpowiedzialne za powstawanie wolnych rodników . Reakcje metaboliczne we wszystkich żywych komórkach towarzyszą utlenianiu składników odżywczych przy jednoczesnej redukcji tlenu do cząsteczek wody. Niepełna redukcja cząsteczek tlenu trójwartościowego, powoduje powstawanie reaktywnych gatunków tlenu (ROS), z których większość jest klasyfikowana jako wolne rodniki. Należą do nich: anion ponadtlenkowy O2-, rodnik hydroperoksylowy HOO-, rodnik hydroksylowy -OH, tlenek azotu -NO, oraz związki, które nie są wolnymi rodnikami, ale ze względu na większą reaktywność niż tlen w pozycji trypletowej, należą do grupy tlenu reaktywnego, np. tlen singletowy1O2,nadtlenek wodoru H2O2

Warto również wspomnieć o organicznych wolnych rodnikach powstających w wyniku reakcji reaktywnych form tlenu i azotu z kwasami nukleinowymi, białkami, lipidami. Te wolne rodniki przyczyniają się do peroksydacji lipidów w cemencie międzykomórkowym oraz do oksydacyjnego uszkodzenia struktur skóry.

Laboratorium MyCode kryje w sobie wiele innowacyjnych składników, a posiadanie antyoksydantów to jeden z głównych zadań jakie mają w sobie te wspaniałe drogocenne koncentraty.

W Laboratoium MyCode znajdziemy m.in.:

-stabiln wit. C jest silnym antyoksydantem, który chroni skórę przed stresem oksydacyjnym, co spowalnia procesy starzenia się skóry , a dodatkowo rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje tonację skóry oraz stymuluje syntezę kolagenu -działanie przeciwzmarszczowe,
-oksydoreduktazy enzymy, które biorą udział w neutralizacji wolnych rodników, aby zapobiec zjawiskom utlenienia, które uszkadzają komórki .Oksydazy aktywują atomy tlenu do przyjęcia elektronów oderwanych od utlenianego substratu i katalizują połączenie powstałych jonów tlenkowych z protonami na cząsteczkę H2O lub H2O2. Enzymy te przenoszą wodór bezpośrednio na tlen atmosferyczny. Substratem są często mono- i polifenole.
-koktajl witaminowy A ,E, F działa regenerująco, silnie nawilżająco, przeciwstarzeniowo oraz ma działanie przeciwutleniające
-olej z nasion róży piżmowej – to wyjątkowy składnik, który doskonale regeneruje, redukuje przebarwienia, rozstępy oraz opóźnia procesy starzenia się skóry. Zawiera wysoką dawkę kwasów tłuszczowych z grupy omega-3-6-9, które tworzą delikatny film ochronny naskórka, zapobiegając transepidermalnej utracie wody. Zawartość kwasu linolowego oraz kwasu oleinowego działają jako silne antyoksydanty, które spowalniają proces starzenia się skóry.

Duża dawka antyoksydantów oraz innych drogocennych składników pozyskiwanych z całego świata  m.in :

Kwas hialuronowy, który wiąże cząsteczki wody w skórze i wypełnia , Matrixyl 3000 połączenie peptydów do stymulacji kolagenu i elastyny – efekt wypełnienia i wygładzenia skóry, ekstrakt z mącznicy lekarskiej – silnie rozjaśnia i idealnie przeciwdziała powstawaniu hiperpigmentacji w skórze oraz Argirelox – który został nazwanych kosmetycznym ‘’botoksem’’. Te i wiele innych składników tworzy kompozycję niepowtarzalnych koncentratów, które znajdują swoje zastosowanie także w połączeniu z różnymi technologiami HI-TECH  m.in. wprowadzenie za pomocą ultradźwięków, fali RF , elektroporacji oraz za pomocą infuzji tlenowej – dzięki której wraz z cząsteczkami tlenu przeniknie głębiej w niższe warstwy skóry.

Artykuł napisała:
Mgr Angelika Siwielec ŁopatyńskaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik