S+summecosmetics S+summecosmetics
BECLARITY Kontroluje produkcję i syntezę melaniny, hamując tym samym aktywność enzymatyczną tyrozynazy. Poprawia nierównomierny koloryt skóry, zmniejszając ilość i intensywność pigmentu podczas jego transportu do bardziej powierzchownych warstw skóry. Znaczenie wyrównanie kolorytu skóry
DETAL
BECLARITY HAND CREAM SPF30BECLARITY HAND CREAM SPF30Krem do Dłoni na Przebarwienia SPF

Krem do rąk specjalnie sformułowany do wyrównania pigmentu. Rozjaśnia istniejące przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu nowych. Ochrona przeciwsłoneczna.

Odkryj!
DETAL
BLEMISH CREAM SPF50BLEMISH CREAM SPF50Rozjaśniający Krem

Rozjaśniający krem wyciągiem z lukrecji i arbutyną do pielęgnacji skóry z przebarwieniami i nierówną pigmentacją. Zapobiega powstawaniu przebarwień, rozjaśnia już istniejące.

Odkryj!
DETAL
BLEMIS CREAM SPF30BLEMIS CREAM SPF30Rozjaśniający Krem

Serum z WIT C i kwasami AHA o silnym działaniu depigmentacyjnym oraz hamujący aktywność tyrozynazy. Wyrównuje koloryt skóry, a także zmniejsza widoczność przebarwień.

Odkryj!
PROFESJONALNE
BLEMISH CORRECTION SERUMBLEMISH CORRECTION SERUMRozjaśniające Serum

Serum z WIT C i kwasami AHA o silnym działaniu depigmentacyjnym oraz hamujący aktywność tyrozynazy. Wyrównuje koloryt skóry, a także zmniejsza widoczność przebarwień.

Odkryj!
PROFESJONALNE
DARK SPOT ERASERDARK SPOT ERASERPrecyzyjne Serum na Przebarwienia

Koncentrat w postaci serum z niacyną i WIT B oraz kompleksem Axolilight do stosowania bezpośrednio na przebarwienia. Do aplikowania miejscowo na przebarwienie.

Odkryj!
PROFESJONALNE
CLARIFYNG CLEANSERCLARIFYNG CLEANSERRozjaśniające Mleczko

Rozjaśniające mleczko oczyszczające z kwasami AHA o działaniu rozświetlającym i rozjaśniającym skórę. Usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

Odkryj!
POWRÓT

PRZEBARWIENIA

Szukasz wysokiej jakości preparatów, dzięki którym wyrównasz koloryt cery? Jeśli tak, to koniecznie zobacz nasz asortyment obejmujący linię Beclarity – znajdziesz w nim profesjonalne kosmetyki na przebarwienia. W tej serii dostępne są takie produkty dla gabinetów, jak mleczko oczyszczające z dodatkiem kwasów AHA, precyzyjne serum do miejscowego aplikowania oraz kremy do twarzy i dłoni. Wybrane preparaty zapewniają ochronę przeciwsłoneczną SPF 30 lub SPF 50

Rozjaśniające produkty dla gabinetów kosmetycznych mogą nie tylko stanowić wsparcie w usuwaniu i zmniejszaniu widoczności istniejących już przebarwień na skórze dłoni, szyi, dekoltu lub twarzy, ale też zapobiegać powstawaniu nowych.

W ich składach można znaleźć takie dodatki, jak kwasy AHA, witaminy C i B, wyciąg z lukrecji, olejki z awokado i wiele innych. Dzięki temu produkty rozjaśniające z linii Beclarity to dobry wybór dla osób, które chcą wyrównać koloryt skóry - zachęcamy do sprawdzenia szczegółów profesjonalnych preparatów z tej serii.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik