S+summecosmetics S+summecosmetics

Założyciele marki są przekonani, że indywidualne podejście, personalizowane zabiegi oraz wspaniałe składy kosmetyków pozwolą wyróżniać się na rynku salonom kosmetycznym, dzięki wysokiej jakości usługom oraz prestiżowemu wizerunkowi.

Marka oferuje:
  • Personalizowane zabiegi na twarz MyCODE
  • Indywidualne procedury na ciało My[B]CODE
  • Laboratorium na oczy ONLY FOR EYES
  • Koktajle do mezoterapii i urządzeń High-Tech BIOMEDICAL
  • Najbardziej zaawansowane i bezpieczne peelingi chemiczne DERMACURE
  • Indywidualne programy leczenia w gabinecie
  • Dopasowaną pielęgnację domową
BE SUMME! BE EXCLUSIVE...

Salony i Kliniki są przede wszystkim rozpoznawalne pod względem jakości, profesjonalizmu specjalistów, dbałości o szczegóły oraz wyraźnego ukierunkowania na wydajność i efekty dzięki specjalnie zaprojektowanym zabiegom w laboratoriach. Projekt BE SUMME powstał w celu zaoferowania profesjonalistom z branży kosmetycznej wszystkich narzędzi i stałego wsparcia, w celu podnoszenia kompetencji i wyjątkowości oferty, poprawy komunikacji na rynku i pozyskiwania nowych klientów, dzięki najbardziej innowacyjnym technikom marketingowym.

METODOLOGIA ZABIEGÓW

Metodologia zabiegów oparta jest na jasnej i dobrze zdefiniowanej ścieżce zarządzania pracą i wiedzą z zakresu kosmetologii, która począwszy od pierwszego kontaktu z Klientem diagnozuję skórę, dobiera odpowiedni program leczenia w gabinecie, a także zapewnia odpowiednią pielęgnację w domu.

1. PYTANIA O POTRZEBY

Forma wywiadu z Klientem, która pozwala odkryć jego potrzeby i oczekiwania, a także dowiedzieć się co jest dla niego ważne w wyglądzie skóry.

2. DIAGNOZA

Odpowiednie zdefiniowanie problemów i potrzeb skóry, które nastawione jest na przekazanie odpowiedniej wiedzy dotyczącej stanu i jakości skóry.

3. WYBÓR ZABIEGU

Jest konsekwencją poznania potrzeb klienta, a także dokonania odpowiedniej diagnozy, która finalnie prowadzi do rozwiązania problemu czyli wyboru technik działania.

4. PIELĘGNACJA DOMOWA

Efekty, jakie możemy zapewnić klientowi są wypadkową dwóch czynników czyli tego co wykonujemy profesjonalne w gabinecie oraz tego co klient robi w domu.

CEL MARKI

Każde centrum jest częścią społeczności, która przy naszym stałym wsparciu rozwija się w harmonijny i synergiczny sposób, zawsze szanując autonomię i niezależność wszystkich naszych partnerów.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik