S+summecosmetics S+summecosmetics
DERMACURE to kompleksowy i zaawansowany system peelingów chemicznych, przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego, przyspieszający odnowę komórkową skóry, stworzony przez markę z myślą o stymulowaniu odbudowy zdrowej i pełnej blasku skóry bez niedoskonałości.
PROFESJONALNE
ESSENTIAL CORRECTION PEEL_SOFTESSENTIAL CORRECTION PEEL_SOFTŁagodny i Progresywny Peeling

Łagodna i progresywna połączona formuła kwasów azelainowego, mlekowego i migdałowego przeznaczona do wygładzenia i odnowy skóry.

Odkryj!
PROFESJONALNE
AGE CORRECTION PEEL_FORTEAGE CORRECTION PEEL_FORTEPeeling Przeciwstarzeniowy

Peeling przeciwstarzeniowy powstały mieszanki kwasów glikolowego, mlekowego i fitowego o działaniu antiaging. Zmniejsza linie i zmarszczki ekspresyjne.

Odkryj!
PROFESJONALNE
SCARS CORRECTION PEELSCARS CORRECTION PEELPeeling Niwelujący Blizny

Mieszanka kwasów salicylowego, azelainowego, glikolowego i migdałowego, które redukują blizny i objawy trądzikowe. Preparat sprawnie otwiera pory skóry.

Odkryj!
DETAL
ADV.RECOVERY PROGRAM_STEP2 MASKADV.RECOVERY PROGRAM_STEP2 MASKRegeneracyjna Maska

Maska do twarzy z bisabololem, alantoiną i pantenolem, która wspomaga naprawę tkanek uszkodzonych przez proces peelingu i odnawia płaszcz hydrolipidowy.

Odkryj!
DETAL
ADV.RECOVERY PROGRAM_STEP1 SERUMADV.RECOVERY PROGRAM_STEP1 SERUMRegenerujące Serum

Wysoko skoncentrowane serum do twarzy, zawierające substancje aktywne o silnych właściwościach regeneracyjnych. Zawiera czynnik wzrostu EGF, który stymuluje odnowę i odbudowę komórek.

Odkryj!
PROFESJONALNE
POST-PEEL RESTORATIVE MASKPOST-PEEL RESTORATIVE MASKMaska Regenerująca

Regenerująca maska przyśpieszająca gojenie mikro uszkodzeń tkanek, które powstały w procesie złuszczania. Odbudowuję, łagodzi i zmniejsza zaczerwienienie. TYLKO DLA PROFESJONALISTÓW. ZALOGUJ SIĘ.

Odkryj!
PROFESJONALNE
POST-PEEL NEUTRALISINGPOST-PEEL NEUTRALISINGNeutralizująca Emulsja do Twarzy

Neutralizator w postaci emulsji do twarzy, która neutralizuje działanie kwasów, przywracając pH skóry i łagodząc dyskomfort związany z procesem peelingu. TYLKO DLA PROFESJONALISTÓW. ZALOGUJ SIĘ.

Odkryj!
PROFESJONALNE
PRE-PEEL SOLUTIONPRE-PEEL SOLUTIONKeratolityczny Balsam do Twarzy

Prepeeling do zabiegów kwasowych. Balsam do twarzy, który skutecznie przygotowuje skórę, usuwa martwe komórki, zanieczyszczenia, zmniejszając pH skóry twarzy. TYLKO DLA PROFESJONALISTÓW. ZALOGUJ SIĘ.

Odkryj!
POWRÓT

PEELINGI KWASOWE

Dostępne w naszej ofercie preparaty przeznaczone są różnorodnych rodzajów cery i mogą stanowić wsparcie w rozmaitych zabiegach. Sprawdź więc, jakie profesjonalne kosmetyki do regeneracji z serii Dermacure znajdują się w tej kategorii oraz przekonaj się, jakie jest ich działanie.

Można tu znaleźć wyposażenie gabinetów w postaci peelingów s+|summecosmetics o różnorodnych działaniach - przeciwstarzeniowym, wygładzającym, zmniejszającym widoczność blizn oraz niwelującym przebarwienia. Produkty zawierają takie składniki, jak kwas glikolowy, salicylowy, azelainowy oraz mlekowy. Mogą one w widoczny sposób poprawić wygląd cery.

Producent kosmetyków do regeneracji skóry oferuje w tej kategorii także inne preparaty z linii Dermacure mogące stanowić wyposażenie gabinetów. Można więc zaopatrzyć się tutaj w profesjonalną maskę do twarzy oraz keratolityczny balsam i neutralizującą emulsję. Warto stosować je po przeprowadzeniu peelingu jako dopełnienie zabiegu oraz w celu przywrócenia prawidłowego pH skóry.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik