S+summecosmetics S+summecosmetics
DERMACURE to kompleksowy i zaawansowany system peelingów chemicznych, przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego, przyspieszający odnowę komórkową skóry, stworzony przez markę z myślą o stymulowaniu odbudowy zdrowej i pełnej blasku skóry bez niedoskonałości.
DETAL
ADV.RECOVERY PROGRAM_STEP2 MASKADV.RECOVERY PROGRAM_STEP2 MASKRegeneracyjna Maska

Maska do twarzy z bisabololem, alantoiną i pantenolem, która wspomaga naprawę tkanek uszkodzonych przez proces peelingu i odnawia płaszcz hydrolipidowy.

Odkryj!
DETAL
ADV.RECOVERY PROGRAM_STEP1 SERUMADV.RECOVERY PROGRAM_STEP1 SERUMRegenerujące Serum

Wysoko skoncentrowane serum do twarzy, zawierające substancje aktywne o silnych właściwościach regeneracyjnych. Zawiera czynnik wzrostu EGF, który stymuluje odnowę i odbudowę komórek.

Odkryj!
PROFESJONALNE
BLEMISH CORRECTION PEELBLEMISH CORRECTION PEELPeeling Redukujący Przebarwienia

Peeling chemiczny z kwasem glikolowym, mlekowym, azelainowym oraz glutationem, który przerywa łańcuch produkcji melaniny, blokując jej syntezę i blokując jej proliferację.

Odkryj!
PROFESJONALNE
SCARS CORRECTION PEELSCARS CORRECTION PEELPeeling Niwelujący Blizny

Mieszanka kwasów salicylowego, azelainowego, glikolowego i migdałowego, które redukują blizny i objawy trądzikowe. Preparat sprawnie otwiera pory skóry.

Odkryj!
PROFESJONALNE
AGE CORRECTION PEEL_FORTEAGE CORRECTION PEEL_FORTEPeeling Przeciwstarzeniowy

Peeling przeciwstarzeniowy powstały mieszanki kwasów glikolowego, mlekowego i fitowego o działaniu antiaging. Zmniejsza linie i zmarszczki ekspresyjne.

Odkryj!
PROFESJONALNE
ESSENTIAL CORRECTION PEEL_SOFTESSENTIAL CORRECTION PEEL_SOFTŁagodny i Progresywny Peeling

Łagodna i progresywna połączona formuła kwasów azelainowego, mlekowego i migdałowego przeznaczona do wygładzenia i odnowy skóry.

Odkryj!
PROFESJONALNE
POST-PEEL RESTORATIVE MASKPOST-PEEL RESTORATIVE MASKMaska Regenerująca

Regenerująca maska przyśpieszająca gojenie mikro uszkodzeń tkanek, które powstały w procesie złuszczania. Odbudowuję, łagodzi i zmniejsza zaczerwienienie.

Odkryj!
PROFESJONALNE
POST-PEEL NEUTRALISINGPOST-PEEL NEUTRALISINGNeutralizująca Emulsja do Twarzy

Neutralizator w postaci emulsji do twarzy, która neutralizuje działanie kwasów, przywracając pH skóry i łagodząc dyskomfort związany z procesem peelingu.

Odkryj!
PROFESJONALNE
PRE-PEEL SOLUTIONPRE-PEEL SOLUTIONKeratolityczny Balsam do Twarzy

Prepeeling do zabiegów kwasowych. Keratolityczny balsam do twarzy, który skutecznie przygotowuje skórę, usuwa martwe komórki, zanieczyszczenia, zmniejszając pH skóry twarzy.

Odkryj!
POWRÓT

PEELINGI KWASOWE

Dostępne w naszej ofercie preparaty przeznaczone są różnorodnych rodzajów cery i mogą stanowić wsparcie w rozmaitych zabiegach. Sprawdź więc, jakie profesjonalne kosmetyki do regeneracji z serii Dermacure znajdują się w tej kategorii oraz przekonaj się, jakie jest ich działanie.

Można tu znaleźć wyposażenie gabinetów w postaci peelingów s+|summecosmetics o różnorodnych działaniach - przeciwstarzeniowym, wygładzającym, zmniejszającym widoczność blizn oraz niwelującym przebarwienia. Produkty zawierają takie składniki, jak kwas glikolowy, salicylowy, azelainowy oraz mlekowy. Mogą one w widoczny sposób poprawić wygląd cery.

Producent kosmetyków do regeneracji skóry oferuje w tej kategorii także inne preparaty z linii Dermacure mogące stanowić wyposażenie gabinetów. Można więc zaopatrzyć się tutaj w profesjonalną maskę do twarzy oraz keratolityczny balsam i neutralizującą emulsję. Warto stosować je po przeprowadzeniu peelingu jako dopełnienie zabiegu oraz w celu przywrócenia prawidłowego pH skóry.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik