S+summecosmetics S+summecosmetics
DERMACURE to kompleksowy i zaawansowany system peelingów chemicznych, przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego, przyspieszający odnowę komórkową skóry, stworzony przez markę z myślą o stymulowaniu odbudowy zdrowej i pełnej blasku skóry bez niedoskonałości.
ODRODZENIE NOWEJ SKÓRY

Peelingi kwasowe DERMACURE to specjalistyczne mieszanki kwasów o różnych stężeniach oraz zmiennych ph, dzięki czemu każdą mieszankę możemy personalnie dopasować do danego problemu i struktury skóry. DERMACURE to pełna koncepcja zabiegowa zawierająca przygotowanie do zabiegu, neutralizacje, postępowanie pozabiegowe w formie maski oraz specjalistyczne serum do stosowania w domu. Dzięki takiej kompleksowości DERMACURE pozwala na przeprowadzenie bezpiecznych, kosmetycznych zabiegów kwasowych o doskonałych, medycznych efektach.

PROFESJONALNE PRODUKTY

Peelingi DERMACURE działają zarówno na powierzchni skóry, jak i w jej głębszych poziomach, dzięki czemu mogą stymulować produkcję fibroblastów. DERMACURE to cztery specjalistyczne mieszanki kwasowe przeznaczone do skór problematycznych i wrażliwych, do działania antiaging, do usuwania przebarwień oraz niwelowania blizn i rozstępów.

ADV.RECOVERY PROGRAM_STEP2 MASKRegeneracyjna Maska

Maska do twarzy z bisabololem, alantoiną i pantenolem, która wspomaga naprawę tkanek uszkodzonych przez proces peelingu i odnawia płaszcz hydrolipidowy.

Odkryj!
ADV.RECOVERY PROGRAM_STEP1 SERUMRegenerujące Serum

Wysoko skoncentrowane serum do twarzy, zawierające substancje aktywne o silnych właściwościach regeneracyjnych. Zawiera czynnik wzrostu EGF, który stymuluje odnowę i odbudowę komórek.

Odkryj!
BLEMISH CORRECTION PEELPeeling Redukujący Przebarwienia

Peeling chemiczny z kwasem glikolowym, mlekowym, azelainowym oraz glutationem, który przerywa łańcuch produkcji melaniny, blokując jej syntezę i blokując jej proliferację.

Odkryj!
SCARS CORRECTION PEELPeeling Niwelujący Blizny

Mieszanka kwasów salicylowego, azelainowego, glikolowego i migdałowego, które redukują blizny i objawy trądzikowe. Preparat sprawnie otwiera pory skóry.

Odkryj!
AGE CORRECTION PEEL_FORTEPeeling Przeciwstarzeniowy

Peeling przeciwstarzeniowy powstały mieszanki kwasów glikolowego, mlekowego i fitowego o działaniu antiaging. Zmniejsza linie i zmarszczki ekspresyjne.

Odkryj!
ESSENTIAL CORRECTION PEEL_SOFTŁagodny i Progresywny Peeling

Łagodna i progresywna połączona formuła kwasów azelainowego, mlekowego i migdałowego przeznaczona do wygładzenia i odnowy skóry.

Odkryj!
POST-PEEL RESTORATIVE MASKMaska Regenerująca

Regenerująca maska przyśpieszająca gojenie mikro uszkodzeń tkanek, które powstały w procesie złuszczania. Odbudowuję, łagodzi i zmniejsza zaczerwienienie.

Odkryj!
POST-PEEL NEUTRALISINGNeutralizująca Emulsja do Twarzy

Neutralizator w postaci emulsji do twarzy, która neutralizuje działanie kwasów, przywracając pH skóry i łagodząc dyskomfort związany z procesem peelingu.

Odkryj!
PRE-PEEL SOLUTIONKeratolityczny Balsam do Twarzy

Prepeeling do zabiegów kwasowych. Keratolityczny balsam do twarzy, który skutecznie przygotowuje skórę, usuwa martwe komórki, zanieczyszczenia, zmniejszając pH skóry twarzy.

Odkryj!
POWRÓT
Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik