S+summecosmetics S+summecosmetics
GLACIAR Intensywnie nawilżająca seria na twarz, która stymuluje i przywraca mechanizmy nawilżające skóry. Tworzy naturalną barierę lipidową, zapobiegając transepidermalnej utracie wody i pozostawia miękką, gładką i idealnie nawilżoną skórę. Głębokie nawilżanie liposomalną wodą lodowcową.
HAND HYDRATION Krem do dłoni

Krem do profesjonalnego użytku z liposomalną wodą lodowcową. Bogata formuła łączy zhydrolizowany olej jojoba z wyjątkowymi właściwościami zmiękczającymi.

Odkryj!
HYDRALURONIC SERUM GELSerum żel z kwasem hialuronowym

Serum żelowe o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego nowej generacji zapewnia intensywne nawilżenie we wszystkich warstwach skóry. Wskazany w zabiegach manualnych.

Odkryj!
GLACIAR + HYDRATION Krem Hydro skóra sucha i wrażliwa

Krem silnie nawilżający z liposomalną wodą lodowcową. Przywraca optymalny poziom nawilżenia oraz naturalną barierę lipidową skóry. Zapobiega utracie wody.

Odkryj!
HYDRO-REPAIRERSerum z Liposomalną Wodą Lodowcową

Nawilżające i zagęszczające serum z lodowcową wodą liposomalną. Stymuluje i przywraca odpowiedni poziom nawilżenia. Przywraca barierę lipidową skóry.

Odkryj!
GLACIAR HYDRATIONKrem Hydro skóra normalna i mieszana

Krem do twarzy z liposomalną wodą lodowcową przeznaczony dla skóry do 30 roku życia. Nawilża, stymuluje i przywraca mechanizmy samonawodnienia skóry.

Odkryj!
GLACIAR MASKMaska z Liposomalną Wodą Lodowcową

Nawilżająca maska z liposomalną wodą lodowcową stworzona z roślinnych ekstraktów. Maska pielęgnacyjna do twarzy o działaniu łagodzącym i odstresowującym.

Odkryj!
SHELL PEELINGPeeling z pestkami moreli

Peeling złuszczający z mikronizowanymi pestkami moreli. Złuszcza martwe komórki, głęboko oczyszcza, ułatwia lepsze oddychanie i funkcje komórek.

Odkryj!
TWO PHASESPłyn Dwufazowy

Dwufazowy, nawilżający płyn do demakijażu z olejem sezamowym, sprzyja usuwaniu makijażu i oczyszczaniu  wrażliwych miejsc.

Odkryj!
GLACIAR SOFT LOTIONTonik z Liposomalną Wodą Lodowcową

Delikatny tonik do twarzy z liposomalną wodą lodowcową o działaniu zmiękczającym, odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.

Odkryj!
GLACIAR CLEANNING MILKMleczko z Liposomalną Wodą Lodowcową

Oczyszczające mleczko do twarzy z liposomalną wodą lodowcową. Doskonale usuwa zanieczyszczenia nagromadzone na powierzchni skóry.

Odkryj!
POWRÓT
Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Darmowa dostawaZamówienie powyżej 200zł
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik