S+summecosmetics S+summecosmetics

URZĄDZENIA

Oferujemy możliwość zakupu zaawansowanych technologicznie sprzętów przeznaczonych do stosowania przy różnego rodzaju zabiegach w gabinetach kosmetycznych. Zaletą każdego urządzenia z tej kategorii jest nie tylko jego skuteczne działanie, ale także mobilność. Jakie sprzęty można więc tu znaleźć?

MESOLAB I OXYLAB

Oferujemy artykuł przeznaczony do nieinwazyjnego przeprowadzania zabiegów w gabinetach, którego działanie łączy w sobie elektroporację z fototerapią, czyli urządzenie MESOLAB. Jest to dobry wybór w przypadku chęci rezygnacji z tradycyjnego nakłuwania z użyciem igieł, gdyż może zapewnić efekt antystarzeniowy z wykorzystaniem m.in. przekształcenia energii świetlnej.

Innym dostępnym w tej kategorii urządzeniem mobilnym jest OXYLAB. Stosowany jest w terapii czystym tlenem połączonej ze specjalistycznymi preparatami. Zabiegi przeprowadzane z jego użyciem skupiają się wokół osiągnięcia takich efektów, jak zapobieganie utracie wody i przedwczesne starzenie się skóry.

STYLEYE i BIOMEDICAL

Bezinwazyjne procedury można przeprowadzać także z użyciem mobilnego systemu STYLEYE. Przeznaczony jest do zabiegów w okolicy oczu, takich jak lifting, zmniejszenie cieni i wygładzenie zmarszczek. Urządzenie wykorzystuje monopolarne fale radiowe, ultradźwiękowe wibracje i inteligentną indukcję. Może być stosowane samodzielnie lub jako uzupełnienie innych zabiegów w celu osiągnięcia jeszcze lepszych efektów poprawy kondycji skóry wokół oczu.

BIOMEDICAL PEN jest z kolei wyposażony w 16 mikroigieł, które mogą pracować z prędkością do 250 nakłuć w ciągu sekundy. Zastosowane w nim zaawansowane technologicznie rozwiązania i dobór specjalistycznych komponentów umożliwiają przeprowadzanie zabiegów liftingujących, regenerujących, odżywiających i nie tylko.

Sprzęt do gabinetów kosmetycznych

Zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty profesjonalnych urządzeń mobilnych, które mogą być stosowane przy różnorodnych zabiegach w gabinetach kosmetycznych. Większość z nich działa w sposób bezinwazyjny, co stanowi dużą zaletę.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik