S+summecosmetics S+summecosmetics
STYLEYELAB to zaawansowany, nowoczesny system przeznaczony do bezinwazyjnego liftingu oka 3D oraz wprowadzania substancji aktywnych w delikatną skórę okolicy oczu. Wyselekcjonowane techniki dedykowane pielęgnacji okolicy oka i likwidacji cieni pod oczami.
[ST] STYLEYE

STYLEYE to system stworzony specjalnie z myślą o zabiegach na okolicę oka. To innowacyjny zabieg, który łączy w sobie działanie inteligentnej indukcji preparatów aktywnych, wysokiej częstotliwości wibracji, oraz fali radiowej. Ta wyjątkowa kombinacja jest w stanie poradzić sobie równocześnie z liftingiem oka, wygładzeniem zmarszczek, cieniami pod oczami, opuchlizną oraz oznakami zmęczenia. STYLEYE to zabieg na okolicę oka stworzony z synergicznego połączenia wyselekcjonowanych technologii oraz specjalistycznych produktów aktywnych z laboratorium ONLY FOR EYES. To unikalne połączenie pozwala na natychmiastową poprawę kondycji skóry w okolicy oczu. Zabiegi STYLEYE doskonale sprawdzą się jako samodzielne zabiegi na oczy, ale także jako uzupełnienie każdego zabiegu pielęgnacyjnego na okolicę twarzy. Efekty zabiegu widoczne są natychmiast, a przestrzenna przebudowa skóry oczu następuje jeszcze przez kilka tygodni po zabiegu.

RF MONOPOLARNY

Podczas zabiegu monopolarna fala radiowa o częstotliwości 2MHz, dopasowana specjalnie do zastosowania na okolicę oka, podgrzewa skórę właściwą, stymuluje kolagen i elestynę, poprawia elastyczność skóry i spłyca zmarszczki. Doskonale wpływa na bezoperacyjny lifting oka 3D oraz podniesienie opadających powiek.

ULTRADŹWIĘKOWA WIBRACJA

Wibracje wysokiej częstotliwości powodują tysiące drgań na sekundę poprawiając krążenie krwi i metabolizm co bezpośrednio wpływa na zmniejszanie opuchlizny, worków oraz redukcję cieni pod oczami. Masaż wibracyjny 20 000 razy na sekundę dodatkowo pobudza fibroblasty do pracy, powodując zwiększoną produkcję kolagenu, elastyny, glikoprotein i glikozaminy, dzięki czemu zwiększa gęstość i napięcie skóry.

INTELIGENTNA INDUKCJA

Inteligentna indukcja preparatów aktywnych pomaga przenikać produktom aktywnie czynnym przez naskórek, bezpośrednio do skóry właściwej. Absorpcja składników wynosi do 98%, dzięki czemu możemy osiągnąć wyjątkowo wysokie efekty pielęgnacji okolicy oka. Nanoceramiczna głowica zapewnia delikatną i komfortową.

Polecane produkty
DELETE EYE MAKE UP REMOVER Micelarny żel oczyszczający Odkryj!
BEFORE RENEWAL PEEL EYES Peeling do oczu Odkryj!
UP FIRMING EYES Regenerujące serum Odkryj!
DOWN DRENOLIGHT EYES Drenujące i rozjaśniające serum Odkryj!
AROUND GLOBAL CONTOUR EYES Serum żelowe do okolic oczu Odkryj!
AFTER INSTANT EYES PERFECT Obkurczający i liftingujący żel Odkryj!
EFEKTY

Unikalne połączenie bezinwazyjnych technologii pozwala na osiągnięcie spektakularnego efektu liftingu oka 3D, redukcji zmarszczek, a także poprawy kondycji skóry w okolicach oczu. STYLEYE rozświetla i nawilża skórę wokół oczu redukując cienie i dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia. Zabieg redukuje kurze łapki i zapobiega ich powstawaniu oraz poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni wokół oczu.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik