S+summecosmetics S+summecosmetics
CELL C LINE Seria antiaging z wegańskimi komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy. W połączeniu z działaniem przeciwutleniającym witaminy C wzmacnia zdolność skóry do regeneracji, skutecznie zapobiegając powstawaniu zmarszczek oraz spadku jędrności skóry. Komórki macierzyste i witamina C skutecznie zwalczają starzenie się skóry.
PROFESJONALNE
CELL C MASKCELL C MASKMaska Algowa Ujędrniająca

Maska algowa bogata w witaminę C, specjalnie zaprojektowana w celu zmniejszenia oznak starzenia, utrzymania elastyczności skóry i głębokiego jej nawilżenia.

Odkryj!
DETAL
CELL C RENEWALLCELL C RENEWALLSerum Rewitalizujące

Serum regenerujące, którego formuła bazuje na kwasach AHA i stabilnej witaminie C, poprawia ogólną kondycję skóry, uruchamiając mechanizmy odnowy komórkowej.

Odkryj!
PROFESJONALNE
CELL C ANTIAGECELL C ANTIAGEKrem Anti-Age z wit C

Prewencyjny i przeciwstarzeniowy odżywczy krem z komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy spowalnia proces starzenia i stymuluje regenerację komórek.

Odkryj!
DETAL
CELL C ANTIAGECELL C ANTIAGEKrem Anti-Age z wit C

Prewencyjny i przeciwstarzeniowy odżywczy krem z komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy spowalnia proces starzenia i stymuluje regenerację komórek.

Odkryj!
DETAL
HYDRO CHYDRO CKrem Hydro Nawilżający z Wit C

Antyoksydacyjny krem nawilżający o działaniu przeciwstarzeniowym ze stabilną witaminą C. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry przez szkodliwe czynniki.

Odkryj!
PROFESJONALNE
LIGHT & LIFTING SERUM GELLIGHT & LIFTING SERUM GELLifting Serum Żel

Serum ze stabilną witaminą C o natychmiastowym efekcie liftingu. Opracowane tak, aby zapewnić skórze blask i gładkość, powodując ogólne odmłodzenie twarzy.

Odkryj!
PROFESJONALNE
CELL RENEWALLCELL RENEWALLPeeling AHA z Wit C

Peeling AHA powstały z mieszaniny alfahydroksykwasów glikolowego, mlekowego, winowego i cytrynowego o działaniu odbudowującym. Poprawia wygląd skóry.

Odkryj!
DETAL
CELL C CLEANNING MOUSSECELL C CLEANNING MOUSSEOczyszczająca Pianka ze Słodkich Pomarańczy

Pianka oczyszczająca do twarzy z komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy zachowuje naturalną równowagę lipidową skóry oraz dba o optymalny poziom nawilżenia.

Odkryj!
POWRÓT

ANTYOKSYDACJA

Znajdująca się w tej kategorii linia preparatów dzięki zwartości w składzie cennych naturalnych dodatków świetnie sprawdza się do oczyszczania, a także kompleksowej pielęgnacji twarzy. Profesjonalne kosmetyki dla gabinetów dostępne w tej serii mogą również przyczynić się do odmłodzenia wyglądu skóry, nawilżenia jej oraz regeneracji komórek..

Można tu poznać szczegóły na temat preparatów z serii Cell C Line, w której dostępne są takie kosmetyki anti-aging, jak peeling z kwasami AHA, antyoksydacyjny krem nawilżający, pianka do oczyszczania twarzy, maska algowa, serum regenerujące i nie tylko. Producent oferuje szeroki wybór specjalistycznych preparatów, dzięki którym możliwa jest kompleksowa pielęgnacja skóry twarzy zarówno w profesjonalnych gabinetach, jak i w domu.

Dostępność różnych artykułów anti-aging z linii Cell C Line w tej kategorii umożliwia sprawdzenie szczegółowych informacji na temat składu, sposobu użycia oraz efektów działania każdego z produktów odmładzających – przekonaj się sama.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik