S+summecosmetics S+summecosmetics
DE POLLUTION

Seria z olejami z drzewa herbacianego regulująca wydzielanie sebum oraz zdolna do usuwania zanieczyszczeń ze skóry. Wykazuje silne działanie przeciwzapalne, antybakteryjne oraz zmniejszające pory. Wskazana do leczenia skóry tłustej i pierwszych oznak trądziku. Regulacja sebum i eliminacja zanieczyszczeń skóry.

 

DETAL
DETOX POLLUTION CREAMDETOX POLLUTION CREAMPrebiotyczny krem z superfoods

Prebiotyczny krem do twarzy Anti-pollution, który działa w nocy, aby naprawić stres oksydacyjny wywołany w komórkach skóry w ciągu dnia.

Odkryj!
DETAL
DETOX POLLUTION SERUMDETOX POLLUTION SERUMPrebiotyczne serum z superfoods

Prebiotyczne serum do twarzy Anti-pollution, które działa intensuwnie, redukując stress oksydacyjny wywołany w komórkach skóry.

Odkryj!
DETAL
DEFENCE POLLUTION CREAM SPF20DEFENCE POLLUTION CREAM SPF20Prebiotyczny krem z filtrem

Prebiotyczny krem do twarzy Anti-pollution, który działa jak tarcza ochronna w ciągu dnia. Blokuje przedostawanie się mikrocząsteczek zanieczyszczeń do komórek skóry.

Odkryj!
PROFESJONALNE
TOTAL DETOX SERUMTOTAL DETOX SERUMDetoksykujące serum

Serum do twarzy Anti-pollution posiada wysokie stężenie ochronnych i naprawczych prebiotycznych składników aktywnych.

Odkryj!
PROFESJONALNE
BLACK RUBBER MASKBLACK RUBBER MASKDetoksykująca maska z aktywnym węglem

Silnie detoksykująca i remineralizująca maseczka do twarzy przeciw zanieczyszczeniom. Zawiera cząsteczki aktywnego węgla drzewnego.

Odkryj!
POWRÓT

NAPRAWA

Szukasz preparatów, których stosowanie może przyczynić się do regulacji wydzielania sebum, a także oczyszczania skóry? Jeśli tak, to seria De-Polution jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Nie czekaj więc i sprawdź, jakie profesjonalne kosmetyki gabinetowe s+|summecosmetics są tu dostępne.

Znajdziesz tutaj maskę detoksykującą z dodatkiem węgla, serum do twarzy z aktywnymi składnikami, prebiotyczny krem z filtrem i nie tylko. Ich działanie przyczynia się do stworzenia bariery, która ma na celu zapobieganie dostawania się zanieczyszczeń do komórek skóry. Zawdzięczają to obecności takich składników, jak ekstrakt z ostropestu plamistego, wodorostów i algi chlorella, glikogen, aktywny węgiel i wiele innych.

Działają oczyszczająco na cerę i chronią ją przed zanieczyszczeniami. W ten sposób zapewniają świeży wygląd i czystość skóry zarówno w dzień, jak i w nocy. Sprawdź więc szczegóły profesjonalnych kosmetyków detoksykujących s+|summecosmetics z linii De-Polution i przekonaj się, dlaczego są warte uwagi.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik