S+summecosmetics S+summecosmetics
SUMME SUN Ochrona przeciwsłoneczna połączonych filtrów fizycznych i chemicznych. Pomaga zapobiegać uszkodzeniom skóry spowodowanym ekspozycją na słońce. Produkty do twarzy, ciała, ust, a także suplementacja dietetyczna. Ochrona przeciwsłoneczna przed działaniem promieni słonecznych.
DETAL
AFTER SUNAFTER SUN Emulsja po Opalaniu

Nawilżająca emulsja po opalaniu. Przywraca naturalną równowagę lipidową w skórze. Koi, zapewniając natychmiastowe uczucie ulgi, poprawiając jednocześnie komfort skóry.

Odkryj!
DETAL
SUMMESUN SPF50+SUMMESUN SPF50+ Szminka Ochronna do Twarzy SPF50+

Wodoodporna szminka do ochrony przeciwsłonecznej, przeznaczona do ochrony najbardziej wrażliwych obszarów skóry. Intensywną i długotrwała bariera.

Odkryj!
DETAL
SUMMESUN SPF50+SUMMESUN SPF50+Spray Ochronny na Tatuaże SPF50+

Wodoodporny spray ochronny do twarzy i ciała, specjalnie opracowany, aby chronić wytatuowaną skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi ekspozycją na słońce.

Odkryj!
DETAL
SUMMESUN SPF50+SUMMESUN SPF50+ Spray Ochronny SPF50+

Wodoodporny spray do twarzy i ciała chroniący przed słońcem, który pomaga uzyskać atrakcyjną opaleniznę w naturalny i bezpieczny sposób. Lekka konsystencja z szybkim wchłanianiem.

Odkryj!
DETAL
SUMMESUN SPF30+SUMMESUN SPF30+Spray Ochronny SPF30

Wodoodporny spray do twarzy i ciała chroniący przed słońcem, który pomaga uzyskać atrakcyjną opaleniznę w naturalny i bezpieczny sposób. Lekka konsystencja z szybkim wchłanianiem.

Odkryj!
DETAL
SPF50+ MICROESFERASSPF50+ MICROESFERASKoloryzujący Krem Ochronny CC SPF50+

Ochrona przed słońcem SPF 50+ ze serii Color and Care czyli z kolorowymi mikrosferami, które nie tylko pielęgnują ale też nadają delikatny koloryt.

Odkryj!
DETAL
SUMMESUN SPF50+SUMMESUN SPF50+Krem Ochronny SPF50+

Ochrona przeciwsłoneczna SPF 50+ do twarzy, szyi i dekoltu przed promieniami UVA i UVB. Połączenie filtrów fizycznych i chemicznych, które zapobiegają uszkodzeniom skóry.

Odkryj!
POWRÓT

PRZECIWSŁONECZNE

Chcesz zaopatrzyć się w środki do ochrony przeciwsłonecznej do twarzy, ust i całego ciała? W tej kategorii znajdziesz kremy, spraye, szminkę i emulsję, które są niezbędne latem i nie tylko. Profesjonalne kosmetyki z serii Summe Sun dostępne są w wersji z filtrem SPF 30+ oraz SPF 50+, zapewniają więc wysoki poziom ochrony przed słońcem. Warto zatem stosować je w codziennej pielęgnacji.

Kremy znajdujące się w tej serii mogą być stosowane do twarzy, szyi oraz dekoltu - dbają o dobry stan skóry i mogą zapobiegać uszkodzeniom, a także wpływać na wyrównanie kolorytu. Dobrym wyborem są też wodoodporne spraye przeznaczone do twarzy i ciała, które szybko się wchłaniają i zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Warto zwrócić uwagę także na wariant przeznaczony do stosowania na tatuaże z filtrem SPF 50+.

Linia Summe Sun zawiera także wodoodporną szminkę i suplement diety w postaci kapsułek. Po ekspozycji na słońce zadbaj o nawilżenie oraz ukojenie skóry i zastosuj emulsję po opalaniu dostępną w tej serii.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik