S+summecosmetics S+summecosmetics
SUMME SUN Ochrona przeciwsłoneczna połączonych filtrów fizycznych i chemicznych. Pomaga zapobiegać uszkodzeniom skóry spowodowanym ekspozycją na słońce. Produkty do twarzy, ciała, ust, a także suplementacja dietetyczna. Ochrona przeciwsłoneczna przed działaniem promieni słonecznych.
DETAL
ACTIVADOR ORALACTIVADOR ORAL Suplement Diety Zdrowe Opalanie

Suplement diety aktywujący proces opalania. Stworzony aby przygotować skórę do jej stopniowej ekspozycji na słońce, dzięki czemu jest bardziej odporna na oparzenia i podrażnienia.

Odkryj!
DETAL
AFTER SUNAFTER SUN Emulsja po Opalaniu

Nawilżająca emulsja po opalaniu. Przywraca naturalną równowagę lipidową w skórze. Koi, zapewniając natychmiastowe uczucie ulgi, poprawiając jednocześnie komfort skóry.

Odkryj!
DETAL
SUMMESUN SPF50+SUMMESUN SPF50+ Szminka Ochronna do Twarzy SPF50+

Wodoodporna szminka do ochrony przeciwsłonecznej, przeznaczona do ochrony najbardziej wrażliwych obszarów skóry. Intensywną i długotrwała bariera.

Odkryj!
DETAL
SUMMESUN SPF50+SUMMESUN SPF50+Spray Ochronny na Tatuaże SPF50+

Wodoodporny spray ochronny do twarzy i ciała, specjalnie opracowany, aby chronić wytatuowaną skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi ekspozycją na słońce.

Odkryj!
DETAL
SUMMESUN SPF50+SUMMESUN SPF50+ Spray Ochronny SPF50+

Wodoodporny spray do twarzy i ciała chroniący przed słońcem, który pomaga uzyskać atrakcyjną opaleniznę w naturalny i bezpieczny sposób. Lekka konsystencja z szybkim wchłanianiem.

Odkryj!
DETAL
SUMMESUN SPF30+SUMMESUN SPF30+Spray Ochronny SPF30

Wodoodporny spray do twarzy i ciała chroniący przed słońcem, który pomaga uzyskać atrakcyjną opaleniznę w naturalny i bezpieczny sposób. Lekka konsystencja z szybkim wchłanianiem.

Odkryj!
DETAL
SPF50+ MICROESFERASSPF50+ MICROESFERASKoloryzujący Krem Ochronny CC SPF50+

Ochrona przed słońcem SPF 50+ ze serii Color and Care czyli z kolorowymi mikrosferami, które nie tylko pielęgnują ale też nadają delikatny koloryt.

Odkryj!
DETAL
SUMMESUN SPF50+SUMMESUN SPF50+Krem Ochronny SPF50+

Ochrona przeciwsłoneczna SPF 50+ do twarzy, szyi i dekoltu przed promieniami UVA i UVB. Połączenie filtrów fizycznych i chemicznych, które zapobiegają uszkodzeniom skóry.

Odkryj!
POWRÓT

PRZECIWSŁONECZNE

Chcesz zaopatrzyć się w środki do ochrony przeciwsłonecznej do twarzy, ust i całego ciała? W tej kategorii znajdziesz kremy, spraye, szminkę i emulsję, które są niezbędne latem i nie tylko. Profesjonalne kosmetyki z serii Summe Sun dostępne są w wersji z filtrem SPF 30+ oraz SPF 50+, zapewniają więc wysoki poziom ochrony przed słońcem. Warto zatem stosować je w codziennej pielęgnacji.

Kremy znajdujące się w tej serii mogą być stosowane do twarzy, szyi oraz dekoltu - dbają o dobry stan skóry i mogą zapobiegać uszkodzeniom, a także wpływać na wyrównanie kolorytu. Dobrym wyborem są też wodoodporne spraye przeznaczone do twarzy i ciała, które szybko się wchłaniają i zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Warto zwrócić uwagę także na wariant przeznaczony do stosowania na tatuaże z filtrem SPF 50+.

Linia Summe Sun zawiera także wodoodporną szminkę i suplement diety w postaci kapsułek. Po ekspozycji na słońce zadbaj o nawilżenie oraz ukojenie skóry i zastosuj emulsję po opalaniu dostępną w tej serii.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik