S+summecosmetics S+summecosmetics
ONLY FOR EYES to kompleksowy zabieg na okolicę oczu stworzony specjalnie do leczenia wszystkich oznak starzenia związanych z tym szczególnym, delikatnym obszarem. Działa w sposób intensywny, miejscowy, zarówno zapobiegając, jak i usuwając zmarszczki mimiczne, worki pod oczami, cienie i ciemne plamy, zmęczenie, odwodnienie i niedożywienie w okolicy oczu.
TWOJE OCZY ODZWIERCIEDLAJĄ TWOJE PIĘKNO 5 SZCZEGÓLNYCH KROKÓW DO UZYSKANIA LIFTINGU I WYGŁADZENIA OCZU

ONLY FOR EYES to specjalistyczne laboratorium zabiegowe na okolicę oka. Zawiera pięć skutecznych i efektywnych formuł, które dzięki intensywnemu i zlokalizowanemu działaniu, skutecznie niwelują zmarszczki, worków i cieni pod oczami. To jedyny taki zabieg, który w bezinwazyjny sposób przynosi doskonałe efekty.

PROFESJONALNE PRODUKTY

ONLY FOR EYES to specjalistyczne laboratorium z 5 specyficznymi produktami, maska kolagenowa na okolicę oka, produkt bankietowy „przed wyjściem”, a także specjalistyczny zabieg do stosowania w domu.

ONLY FOR EYES

Laboratorium

ONLY FOR EYES to kompleksowy zabieg na okolicę oczu stworzony specjalnie do leczenia wszystkich oznak starzenia. Działa w sposób intensywny, miejscowy, zarówno zapobiegając, jak usuwając zmarszczki mimiczne, worki pod oczami, cienie i ciemne plamy, zmęczenie, odwodnienie i niedożywienie w okolicy oczu.

DELETE EYE MAKE UP REMOVERŻel Micelarny

Micelarny żel oczyszczający z WIT A i kwasem hialuronowym, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż w okolicach oczu, bez pocierania i tarcia.

Odkryj!
BEFORE RENEWAL PEEL EYESPeeling do Powiek

Peeling do oczu o działaniu złuszczającym z enzymami z papai i ananasa, który poprawia dotlenienie tkanek, niezbędny do stymulowania prawidłowej odnowy metabolizmu komórkowego.

Odkryj!
UP FIRMING EYESRegenerujące Serum

Regenerujące serum z Argireloxem kosmetycznym pseudobotoxem, które skutecznie redukuje zmarszczki ekspresyjne, stymuluje syntezę kolagenu w okolicach oczu.

Odkryj!
DOWN DRENOLIGHT EYESDrenujące Serum

Drenujące i rozjaśniające serum z tetrapeptydem Eyeseryl® przeznaczone do walki z cieniami i obrzękami oka. W skuteczny sposób mniejsza worki pod oczami i działa wybielająco.

Odkryj!
AROUND GLOBAL CONTOUR EYESNawilżające i Odżywcze Serum

Serum żelowe do okolic oczu z Matrixyl 3000 i BioMarine Kolagen, które zarówno zapobiega, jak i zwalcza oznaki starzenia się, odwodnienia i niedożywienia w okolicy oka.

Odkryj!
AFTER INSTANT EYES PERFECTSzybki Lifting Oka Serum

Obkurczający i liftingujący żel z Argireloxem kosmetycznym pseudobotoxem, który zapewnia natychmiastowe i długotrwałe działanie, wyraźnie zmniejszający objętość worków pod oczami.

Odkryj!
PLAY TOTAL EYE TREATMENTZestaw Domowej Pielęgnacji Oka

Zestaw zabiegowy do domowej pielęgnacji oczu, złożony z 3 etapów, globalnie zapobiegający, naprawiający i zwalczający oznaki starzenia się i zmęczenia.

Odkryj!
PAUSE COLLAGEN EYE MASKMaska Kolagenowa

Maska kolagenowa przeznaczona do pielęgnacji oka. Uwalnia peptydy kolagenowewpływając na metabolizm komórkowy i stymulując regenerację tkanek.

Odkryj!
POWRÓT
Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik