S+summecosmetics S+summecosmetics

ONLY FOR EYES

Laboratorium

ONLY FOR EYES to kompleksowy zabieg na okolicę oczu stworzony specjalnie do leczenia wszystkich oznak starzenia. Działa w sposób intensywny, miejscowy, zarówno zapobiegając, jak usuwając zmarszczki mimiczne, worki pod oczami, cienie i ciemne plamy, zmęczenie, odwodnienie i niedożywienie w okolicy oczu.

DETAL
DELETE EYE MAKE UP REMOVERDELETE EYE MAKE UP REMOVERŻel Micelarny

Micelarny żel oczyszczający z WIT A i kwasem hialuronowym, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż w okolicach oczu, bez pocierania i tarcia.

Odkryj!
DETAL
BEFORE RENEWAL PEEL EYESBEFORE RENEWAL PEEL EYESPeeling do Powiek

Peeling do oczu o działaniu złuszczającym z enzymami z papai i ananasa, który poprawia dotlenienie tkanek, niezbędny do stymulowania prawidłowej odnowy metabolizmu komórkowego.

Odkryj!
DETAL
UP FIRMING EYESUP FIRMING EYESRegenerujące Serum

Regenerujące serum z Argireloxem kosmetycznym pseudobotoxem, które skutecznie redukuje zmarszczki ekspresyjne, stymuluje syntezę kolagenu w okolicach oczu.

Odkryj!
DETAL
DOWN DRENOLIGHT EYESDOWN DRENOLIGHT EYESDrenujące Serum

Drenujące i rozjaśniające serum z tetrapeptydem Eyeseryl® przeznaczone do walki z cieniami i obrzękami oka. W skuteczny sposób mniejsza worki pod oczami i działa wybielająco.

Odkryj!
DETAL
AROUND GLOBAL CONTOUR EYESAROUND GLOBAL CONTOUR EYESNawilżające i Odżywcze Serum

Serum żelowe do okolic oczu z Matrixyl 3000 i BioMarine Kolagen, które zarówno zapobiega, jak i zwalcza oznaki starzenia się, odwodnienia i niedożywienia w okolicy oka.

Odkryj!
DETAL
AFTER INSTANT EYES PERFECTAFTER INSTANT EYES PERFECTSzybki Lifting Oka Serum

Obkurczający i liftingujący żel z Argireloxem kosmetycznym pseudobotoxem, który zapewnia natychmiastowe i długotrwałe działanie, wyraźnie zmniejszający objętość worków pod oczami.

Odkryj!
DETAL
PLAY TOTAL EYE TREATMENTPLAY TOTAL EYE TREATMENTZestaw Domowej Pielęgnacji Oka

Zestaw zabiegowy do domowej pielęgnacji oczu, złożony z 3 etapów, globalnie zapobiegający, naprawiający i zwalczający oznaki starzenia się i zmęczenia.

Odkryj!
DETAL
PAUSE COLLAGEN EYE MASKPAUSE COLLAGEN EYE MASKMaska Kolagenowa

Maska kolagenowa przeznaczona do pielęgnacji oka. Uwalnia peptydy kolagenowewpływając na metabolizm komórkowy i stymulując regenerację tkanek.

Odkryj!
POWRÓT

ZABIEGI NA OCZY

Jeśli chcesz zmniejszyć widoczność zmarszczek, worków lub cieni w wybranym obszarze twarzy, koniecznie sprawdź dostępne w serii Only For Eyes profesjonalne kosmetyki pod oczy dla gabinetów, które mogą stanowić wsparcie w tego rodzaju zabiegach. Jakie dokładnie preparaty zawiera ta kategoria?

Producent oferuje takie środki, jak maska kolagenowa, która wpływa na nawilżenie i tym samym przyczynia się do redukcji zmarszczek. Ponadto dostępny jest żel micelarny do oczyszczania oraz złuszczający peeling z dodatkiem enzymu z papai przeznaczony do powiek. Warte uwagi są takie produkty, jak serum dla oka. W linii Only For Eyes można bowiem znaleźć tego rodzaju preparaty zapewniające lifting, nawilżenie, rozjaśnienie i nie tylko. W tej kategorii, oprócz artykułów dla gabinetów, dostępne są również środki do domowej pielęgnacji w postaci praktycznego zestawu.

Przekonaj się zatem, jakie profesjonalne kosmetyki liftingujące, rozjaśniające i inne w postaci serów, żeli oraz peelingów można tu znaleźć.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik