S+summecosmetics S+summecosmetics
PERFORMME Najbardziej innowacyjną linia produktów o intensywnym, miejscowym działaniu. Formuła zawiera najskuteczniejsze składniki aktywne nowej generacji, oleje eteryczne i ekstrakty roślinne. Udowodniona skuteczność w testach klinicznych już po 20 dniach stosowania. Intensywna linia do ciała przeznaczona dla określonych obszarów.

DETAL
COMFORT ADDITION EMULSION CORPORALCOMFORT ADDITION EMULSION CORPORAL Emulsja Nawilżająca do Ciała

Krem do ciała z masłem shea, WIT E i olejem migdałowym o miękkiej i jedwabistej konsystencji, z natychmiastową absorpcją, nawilża i głęboko odżywia.

Odkryj!
DETAL
VOLUME UP MAKERVOLUME UP MAKERKrem Powiększający Biust

Ujędrniająco powiększający krem do biustu z kompleksem Volufine® dla uzyskania objętości i zdefiniowania konturu, zapewnia efekt kosmetycznego wypełnienia.

Odkryj!
DETAL
PUSH UP CREATOR – REMODELANTEPUSH UP CREATOR – REMODELANTEKrem Ujędrniający do Ciała

Krem do modelowania ciała z Algisium C, który pozwala odzyskać jędrność, napięcie i wzmocnić tkanki leczonych obszarów, tworząc efekt antygrawitacyjny.

Odkryj!
DETAL
BODY DESIGNER-REDUCTORBODY DESIGNER-REDUCTORKrem Wyszczuplający do Ciała

Krem wyszczuplający do ciała z kompleksem Lipout® redukujący poziom lipidów nagromadzonych w tkance tłuszczowej, w obszarach adipocytów.

Odkryj!
POWRÓT

MIEJSCOWE TERAPIE CIAŁA

W asortymencie można znaleźć różnorodne preparaty przeznaczone do miejscowego stosowania na wybrane partie ciała. Linia Performme zawiera bowiem kilka rodzajów produktów gabinetowych, dzięki którym można poprawić wygląd konkretnych obszarów. Zapraszamy więc do sprawdzenia szczegółów profesjonalnych kosmetyków dostępnych w tej serii.

Można tu znaleźć specjalistyczny krem przeznaczony do powiększania biustu o działaniu ujędrniającym, który zawiera wyciąg z wąkrota azjatyckiego wpływający na poprawę mikrokrążenia. Ponadto dostępne są takie preparaty, jak nawilżający balsam do ciała z masłem shea i olejem migdałowym, krem wyszczuplający oraz ujędrniający z ekstraktem z liści skrzypu polnego. Wybór różnorodnych preparatów z linii Performme sprawia, że można łatwo dobrać produkty gabinetowe do określonych potrzeb. Można je również stosować w ramach domowej pielęgnacji. Istotne jest jednak, aby dbać o regularne używanie profesjonalnych kosmetyków - jedynie wówczas można zauważyć efekty ich stosowania.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik