S+summecosmetics S+summecosmetics
BIOMEDICAL to receptury o wysokim stężeniu składników aktywnych, zapakowane w sterylne ampułki do zastosowania transdermalnego. Koktajle powstałe z wyselekcjonowanych składników aktywnych w nadzwyczajnie synergicznych połączeniach gwarantują wysoki poziom działania na skórę.
POŁĄCZENIE STANOWI SIŁĘ

BIOMEDICAL SOLUTIONS to pełna koncepcja zabiegowa przeznaczona do mikronakłuwania penem. BIOMEDICAL to specjalistyczne koktajle zapakowane w sterylne ampułki do zastosowania transdermalnego, a także kwasowe i odkażające przygotowanie do zabiegu oraz specjalistyczna maska pozabiegowa w czynnikiem wzrostu skóry i fibroblastów. Koktajle przeznaczone do zastosowania na twarzy, szyi, dekolcie, okolicy oczu i ust, a także przeznaczone do problematycznych stref ciała powstały z wyselekcjonowanych i skutecznych składników aktywnych. Działają intensywnie i „zespołowo”, kładąc nacisk na określone zmiany, dzięki czemu każdy zabieg jest w pełni personalizowany.

Wszechstronne rozwiązanie BIOMEDICAL to doskonałe rozwiązanie dla kosmetologów, kosmetyczek i lekarzy, którzy stosując zabiegi mikronakłuwania penem oczekują wysokiej efektywności zabiegu, kompleksowego podejścia, a także bezpieczeństwa i higieny pracy. Linia BIOMEDICAL ma także własny system mikronakłuwania BIOMEDICAL PEN, który doskonale prowadzi to stymulacji skóry na regulowanej głębokości do 3mm.

LIPOREDUCER SOLUTIONKOMPLEKS REDUKCYJNY TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ - ZABIEG ANTYCELLULITOWY

Formuła do ciała zaprojektowana jako kuracja redukująca zlokalizowaną tkankę tłuszczową. Synergiczne połączenie jego silnych lipolitycznych składników aktywnych przyspiesza proces kataboliczny.

Odkryj!
RESTORER SOLUTIONKOMPLEKS REDUKUJĄCY ROZSTĘPY I BLIZNY - ZABIEG NA ROZSTĘPY

Formuła do ciała przeznaczona do korekcji rozstępów i blizn. Synergia silnie regenerujących składników aktywnych minimalizuje widoczność powierzchownych zmian skórnych, jednocześnie zmniejszając ich głębokość, długość, teksturę i kolor

Odkryj!
B-TIGHTENER SOLUTIONKOMPLEKS UJĘDRNIAJĄCY SILNIE LIFTINGUJĄCY

Formuła do ciała, zabieg ujędrniający tkanki podporowe skóry. Połączona synergia składników aktywnych reorganizuje funkcje komórek i wzmacnia spójność między strukturami odpowiedzialnymi za jędrność i elastyczność podtrzymującej tkanki łącznej.

Odkryj!
CELL TURNOVER BODY PEEL PADSPady peelingujące skórę - odnowa komórek

Bawełniane płatki do ciała impregnowane mieszanką wielokwasową o silnym działaniu peelingującym, który przyspiesza odnowę komórkową skóry, sprzyjając złuszczaniu i ścieraniu warstwy rogowej naskórka.

Odkryj!
FIGHTER SOLUTIONENERGETYZUJĄCY ANTYOKSYDACYJNY KOMPLEKS MULTIWITAMINOWY

Kuracja chroniąca przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki. Połączona synergia wielu przeciwutleniających składników aktywnych skutecznie neutralizuje starzenie się skóry wywołane czynnikami zewnętrznymi.

Odkryj!
RECOVERY BIOCELLULOSE MASKMaska naprawcza barierę naskórkową

Maska na twarz z biocelulozy, która pomaga odbudować macierz uszkodzonych komórek po zastosowaniu inwazyjnej kuracji. Jej składniki aktywne przyspieszają naprawę naturalnej bariery naskórka.

Odkryj!
CELL TURNOVER PEEL PADSPady peelingujące skórę - odnowa komórek

Bawełnianie pady na skórę twarzy impregnowane mieszanką kwasów o silnym chemicznym działaniu peelingującym, które przyspieszają cykl życia komórek skóry.

Odkryj!
HYALURONIC ACID 2%Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy

Skoncentrowana receptura dużej masy cząsteczkowej kwasu hialuronowego 2%. zapewnia maksymalne nawodnienie. Poprawia syntezę kolagenu i elastyny.

Odkryj!
V-REDUCER SOLUTIONKompleks niwelujący efekt podwójnego podbódka

Zmniejsza, ogranicza i odprowadza nadmiar adipocytów zlokalizowanych w tkance podskórnej okolic podwójnego podbródka. Pomaga wyeliminować retencję płynów.

Odkryj!
TIGHTENER SOLUTIONKompleks naprężający włókna podporowe

Działa odbudowująco na tkankę łączną, pobudzając tym samym aktywność fibroblastów. Przywraca utraconą jędrność. Zwiększa produkcję kolagenu, elastyny i proteoglikanów.

Odkryj!
CLARIFIER SOLUTIONKompleks rozjaśniający ciemne plamy na skórze

Połączona synergia silnego działania wybielających składników aktywnych. Koryguje zmian pigmentacyjne na skórze, tym samym hamując syntezę melaniny.

Odkryj!
REFILLER SOLUTION Kompleks wypełniający zmarszczki

Połączona synergia zaawansowanych odmładzających składników aktywnych, która ogranicza pojawianie się widocznych zmarszczek, pod względem długości i głębokości.

Odkryj!
POWRÓT
Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik