S+summecosmetics S+summecosmetics
BIOMEDICAL to receptury o wysokim stężeniu składników aktywnych, zapakowane w sterylne ampułki do zastosowania transdermalnego. Koktajle powstałe z wyselekcjonowanych składników aktywnych w nadzwyczajnie synergicznych połączeniach gwarantują wysoki poziom działania na skórę.
DETAL
RECOVERY PATCHESRECOVERY PATCHESPlastry przylepne do ciała

Plastry przylepne do ciała, które chronią obszar leczony mikro nakłuciami skóry, izolując go przed tarciem i kontaktem z zewnętrznymi czynnikami zanieczyszczającymi.

Odkryj!
PROFESJONALNE
LIPOREDUCER SOLUTIONLIPOREDUCER SOLUTIONKOMPLEKS REDUKCYJNY TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ - ZABIEG ANTYCELLULITOWY

Formuła do ciała zaprojektowana jako kuracja redukująca zlokalizowaną tkankę tłuszczową. Synergiczne połączenie jego silnych lipolitycznych składników aktywnych przyspiesza proces kataboliczny.

Odkryj!
PROFESJONALNE
RESTORER SOLUTIONRESTORER SOLUTIONKOMPLEKS REDUKUJĄCY ROZSTĘPY I BLIZNY - ZABIEG NA ROZSTĘPY

Formuła do ciała przeznaczona do korekcji rozstępów i blizn. Synergia silnie regenerujących składników aktywnych minimalizuje widoczność powierzchownych zmian skórnych, jednocześnie zmniejszając ich głębokość, długość, teksturę i kolor

Odkryj!
PROFESJONALNE
B-TIGHTENER SOLUTIONB-TIGHTENER SOLUTIONKOMPLEKS UJĘDRNIAJĄCY SILNIE LIFTINGUJĄCY

Formuła do ciała, zabieg ujędrniający tkanki podporowe skóry. Połączona synergia składników aktywnych reorganizuje funkcje komórek i wzmacnia spójność między strukturami odpowiedzialnymi za jędrność i elastyczność podtrzymującej tkanki łącznej.

Odkryj!
DETAL
CELL TURNOVER BODY PEEL PADSCELL TURNOVER BODY PEEL PADSPady peelingujące skórę - odnowa komórek

Bawełniane płatki do ciała impregnowane mieszanką wielokwasową o silnym działaniu peelingującym, który przyspiesza odnowę komórkową skóry, sprzyjając złuszczaniu i ścieraniu warstwy rogowej naskórka.

Odkryj!
PROFESJONALNE
FIGHTER SOLUTIONFIGHTER SOLUTIONENERGETYZUJĄCY ANTYOKSYDACYJNY KOMPLEKS MULTIWITAMINOWY

Kuracja chroniąca przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki. Połączona synergia wielu przeciwutleniających składników aktywnych skutecznie neutralizuje starzenie się skóry wywołane czynnikami zewnętrznymi.

Odkryj!
PROFESJONALNE
RECOVERY BIOCELLULOSE MASKRECOVERY BIOCELLULOSE MASKMaska naprawcza barierę naskórkową

Maska na twarz z biocelulozy, która pomaga odbudować macierz uszkodzonych komórek po zastosowaniu inwazyjnej kuracji. Jej składniki aktywne przyspieszają naprawę naturalnej bariery naskórka.

Odkryj!
PROFESJONALNE
CELL TURNOVER PEEL PADSCELL TURNOVER PEEL PADSPady peelingujące skórę - odnowa komórek

Bawełnianie pady na skórę twarzy impregnowane mieszanką kwasów o silnym chemicznym działaniu peelingującym, które przyspieszają cykl życia komórek skóry.

Odkryj!
PROFESJONALNE
HYALURONIC ACID 2%HYALURONIC ACID 2%Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy

Skoncentrowana receptura dużej masy cząsteczkowej kwasu hialuronowego 2%. zapewnia maksymalne nawodnienie. Poprawia syntezę kolagenu i elastyny.

Odkryj!
PROFESJONALNE
V-REDUCER SOLUTIONV-REDUCER SOLUTIONKompleks niwelujący efekt podwójnego podbódka

Zmniejsza, ogranicza i odprowadza nadmiar adipocytów zlokalizowanych w tkance podskórnej okolic podwójnego podbródka. Pomaga wyeliminować retencję płynów.

Odkryj!
PROFESJONALNE
TIGHTENER SOLUTIONTIGHTENER SOLUTIONKompleks naprężający włókna podporowe

Działa odbudowująco na tkankę łączną, pobudzając tym samym aktywność fibroblastów. Przywraca utraconą jędrność. Zwiększa produkcję kolagenu, elastyny i proteoglikanów.

Odkryj!
PROFESJONALNE
CLARIFIER SOLUTIONCLARIFIER SOLUTIONKompleks rozjaśniający ciemne plamy na skórze

Połączona synergia silnego działania wybielających składników aktywnych. Koryguje zmian pigmentacyjne na skórze, tym samym hamując syntezę melaniny.

Odkryj!
PROFESJONALNE
REFILLER SOLUTIONREFILLER SOLUTION Kompleks wypełniający zmarszczki

Połączona synergia zaawansowanych odmładzających składników aktywnych, która ogranicza pojawianie się widocznych zmarszczek, pod względem długości i głębokości.

Odkryj!
POWRÓT

MEZOKOKTAJLE

Nasza oferta obejmuje preparaty przeznaczone do stosowania transdermalnego na różne partie ciała. Zobacz więc dostępne w tej kategorii mezokoktajle z serii Biomedical i przekonaj się, który z nich odpowiada Twoim potrzebom. Proponujemy bowiem różnorodne produkty gabinetowe s+|summecosmetics , w tym nie tylko kompleksy wprowadzane za pomocą systemu mikronakłuwania, ale także pady i maski peelingujące.

Chcesz skorygować występujące miejscowo na ciele ciemne plamy? Szukasz preparatu, który zneutralizuje starzenie się skóry? A może chcesz zmniejszyć widoczność blizn oraz rozstępów lub zredukować cellulit? Nasza oferta zawiera produkty gabinetowe, które mogą stanowić rozwiązanie tych oraz innych problemów.

Ponadto proponujemy możliwość zakupu padów do peelingu, które mogą wpływać na odnowę komórek i poprawę wyglądu skóry. W serii Biomedical dostępna jest również maska na twarz o działaniu naprawczym. Zapoznaj się zatem z pełnym asortymentem tej linii s+|summecosmetics i wybierz mezokoktajl lub inny kosmetyk.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik