S+summecosmetics S+summecosmetics
CELL LINE Prewencyjna seria antiaging, która spowalnia uszkodzenia DNA w komórce. Zwalcza oznaki starzenia skóry spowodowanego wiekiem, wolnymi rodnikami, środowiskiem. Stymuluje syntezę nowego kolagenu, silnie ujędrnia i przywraca gęstość i nawilżenie skórze. Spowalnia degradację DNA w jądrze komórkowym, sprzyjając długowieczności.
DETAL
CELL EYESCELL EYESRozświetlający Krem pod Oczy

Krem rozświetlający z tetrapepdydem Eyeseryl® pod oczy przeznaczony do niwelowania cieni. Krem zawiera Eyeseryl, tetrapeptyd, który niweluje cienie pod oczami.

Odkryj!
DETAL
CELL ACTIVATORCELL ACTIVATORAktywne Serum Anti-Aging

Odżywcze serum z ekstraktem z czerwonych winogron i granatów, zawierające wysoki poziom antyoksydantów i pobudzającą moc sirtuin (genów młodości).

Odkryj!
DETAL
CELL VITALITYCELL VITALITYOdżywczy Krem Anti-Aging

Krem regenerujący do twarzy z glikoproteinami, o dużej mocy przeciwutleniającej. Zapobiega starzeniu się i powstawaniu zmarszczek na twarzy.

Odkryj!
POWRÓT

PREWENCJA ANTIAGE

Dzięki tej serii można zaopatrzyć się w takie preparaty, jak aktywne serum oraz rozświetlający krem do stosowania pod oczy, który sprzyja niwelowaniu cieni. Produkty gabinetowe z linii Cell Line wykazują działanie anti-aging, więc warto uwzględnić je w pielęgnacji twarzy.

Do osiągnięcia efektów ich stosowania przyczynia się obecność naturalnych i starannie dobranych składników każdego z kosmetyków z tej serii. Przykładowo, serum przeznaczone do codziennego użytku na twarz, szyję i dekolt zawiera m.in. ekstrakty pochodzące z czerwonych winogron, granatów i owsa, a także wyciąg z nagietka. Po jego zastosowaniu należy użyć dodatkowo kremu regenerującego wzbogaconego elastyną oraz kwasem glutaminowym, aby zapewnić jeszcze lepszy efekt działania. Specjalnie opracowana formuła każdego z preparatów może przyczynić się do odmłodzenia skóry.

Profesjonalne kosmetyki anti-aging z linii Cell Line stosowane są w profesjonalnych gabinetach, salonach i nie tylko – zobacz więc szczegóły produktów w tej kategorii.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik