S+summecosmetics S+summecosmetics

MEDIA

Doskonałe składy kosmetyków oraz personalizowane zabiegi to klucz do pięknej i zdrowej skóry całego ciała. Produkty Summecosmetics wyróżniają się nie tylko w salonach kosmetycznych, ale także w mediach: czasopismach branżowych dla profesjonalistów i kolorowych magazynach czy atrakcyjnych filmach video. Pozwala to naszym odbiorcom zapoznać się z proponowanymi przez nas produktami, które zyskały już swoje grono zadowolonych klientów. Sprawdź, gdzie możesz nasz znaleźć!

Summecosmetics w mediach

Nasze produkty wykorzystywane są przede wszystkim w ekskluzywnych salonach kosmetycznych, w których wykonywane są spersonalizowane zabiegi nie tylko na twarz, ale także całe ciało. Wychodząc naprzeciw specjalistom branży pielęgnacyjnej nasze produkty pojawiają się w branżowych czasopismach kosmetycznych. Stworzone przez nas kosmetyki zostały docenione także przez indywidualnych klientów, chcących korzystać z najwyższej jakości produktów w zaciszu swojego własnego domu. Wszystko to dzięki mediom, dzięki którym mamy możliwość dotarcia do coraz większego grona odbiorców ceniących sobie doskonały skład, jakość oraz pochodzenie produktu. Jedną z publikacji, w której promowaliśmy nasze kosmetyki był Twój Styl – jeden z najbardziej prestiżowych magazynów dla kobiet, który cieszy się najwyższym czytelnictwem pośród miesięczników w Polsce.

Poza medium, jakim jest prasa Summecosmetics stworzyło także serię filmów video, w których prezentuje zabiegi z wykorzystaniem swoich produktów. Dzięki tej niezwykle atrakcyjnej i przystępnej w odbiorze formie możesz zapoznać się w wszystkimi seriami kosmetyków marki w tym: Summe Sun, MyCode, My[B]Code, In One’s Pocket czy Only For Eyes.

Obecność w mediach pozwala bliżej przyjrzeć się nie tylko wartościom marki, ale także jej ogólnej identyfikacji wizualnej, a także szerokiej ofercie kierowanej zarówno do indywidualnych klientów, jak i profesjonalnych salonów kosmetycznych. Sprawdź i dowiedz się, jak samodzielnie wykonać zabiegi pielęgnacyjne lub przekonaj się do skorzystania z usługi salonu, który bazuje na kosmetykach Summecosmetics.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik