S+summecosmetics S+summecosmetics
OXYLAB

Infuzja Tlenowa to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek. Nowoczesna metoda powstała z myślą o osiągnięciu szybkich efektów w bezinwazyjny sposób.

OXYLAB

Synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu, czyli infuzji tlenowej oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym m.in kwas hialuronowy, peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg.

TERAPIA CZYSTYM TLENEM

Tlen transportowany jest do głębszych warstw skóry, poprawiając tym samym stan energetyczny komórek, intensyfikując przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego prowadzi do natychmiastowej poprawy funkcjonowania skóry.

SPECYFIKACJA ZABIEGU

Zabieg OXYLAB polega na odpowiednim połączeniu pracy dwoma głowicami. Pierwsza głowica odpowiedzialna jest za prawidłowe rozpylanie serum na powierzchni skóry oraz za wtłaczanie preparatów aktywnych do jej głębokich warstw, natomiast druga głowica pozwala modelować owal twarzy, natleniając ją oraz dotłaczając składniki aktywne.

Polecane produkty
01 OXYGEN CODE Rozświetlenie Kod Serum Odkryj!
02 DNA DEFENSE CODE Aktywna Odbudowa Kod Serum Odkryj!
03 NUTRITION CODE Odżywczy Kod Serum Odkryj!
04 BRIGHTENING CODE Rozjaśniający Kod Serum Odkryj!
05 DENSITY CODE Ujędrniający Kod Serum Odkryj!
06 LIFTING CODE Liftingujący Kod Serum Odkryj!

Terapia czystym tlenem w połączeniu ze specjalnie stworzonymi do tego zabiegu preparatami trychologicznymi wspomaga przemianę materii, ukrwienie skóry oraz szybkie dostarczenie składników odżywczych do mieszków włosowych.

EFEKTY

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Na młodą skórę działamy prewencyjnie zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody, natomiast w przypadku skóry dojrzałej redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upływu czasu.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik