S+summecosmetics S+summecosmetics
BIOMEDICALAB to innowacyjny system nakłuwania skóry przeznaczony do zabiegów mezoterapii mikroigłowej z opatentowaną głowicą dostosowującą się powierzchni skóry. Aktywacja systemów samonaprawczych skóry oraz wprowadzenie aktywnych składników bezpośrednio do struktur skóry.
[BM] BIOMEDICAL PEN

Innowacyjne urządzenie do mikronakłuwania, które dzięki technologiom zastosowanym od środka przenosi zabiegi mikroigłmowe na zupełnie inny poziom. System 3D układów napędowych oraz 3L stabilnego, specjalnie zaprojektowanego kartridża, połączony z systemem wizualizacji prędkości pracy w czasie rzeczywistym pozwala na bardzo bezpieczną, ale też intensywną i zaawansowaną pracę. Urządzenie BIOMEDICAL PEN wykorzystuje specjalistyczne koktajle BIOMEDICAL PEN, które pomagają osiągnąć doskonałe rezultaty zabiegowe.

250 NAKŁUĆ NA SEKUNDĘ

Stopniowanie prędkości nakłuć podczas zabiegu w poziomach 1-6 wyświetlane jest na elektronicznym wyświetlaczu i maksymalnie może wynieść nawet 250 nakłuć, drgań na sekundę. Dzięki pracy wyjątkowym kartridżem zabiegowym wyposażonym w 16 mikroigieł o ultracienkiej średnicy 0.18mm możemy w sposób bezpieczny i komfortowy dla Klienta pracować na wysokich parametrach. Oznacza to, że podczas zabiegu jesteśmy w stanie wykonać w skórze ponad 4000 mikrootworów na sekundę, uzyskując inny niż do tej pory wymiar aktywacji systemów samonaprawczych skóry.

TECHNOLOGIA 3D

Urządzenie BIOMEDICAL PEN wyposażone jest w trzy indywidualne układy napędowe (3D driving system), które zapewniają trzykrotną ochronę podstawowych elementów. Dzięki czemu urządzenie jest bardzo stabilne, bezpieczne i niezwykle trwałe. Urządzenie wyposażone jest w system monitorujący zużycie baterii, dzięki czemu w wygodny i efektywny sposób pozwala na bezprzewodową pracą. Ponadto posiada drugą, dodatkową baterię oraz możliwość pracy na kablu.

3L POTRÓJNE POŁĄCZENIE

Podłączenie jednorazowego kartridża zabiegowego jest zabezpieczone przez system potrójnej stabilizacji 3 locks design, dzięki czemu można mieć pewność stabilnej pracy i wysokiej wydajności. Precyzyjnie regulowana głębokość iniekcji w zakresie od 0,25 mm do 3 mm pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu. Potrójne zabezpieczenie kartridża podczas iniekcji pozwala także na gwarancję, że igły zawsze będą wkuwać się w skórę w sposób prostopadły, dzięki czemu nie uszkodzimy skóry.

Polecane produkty
RECOVERY PATCHESPlastry przylepne do ciałaOdkryj!
LIPOREDUCER SOLUTIONKOMPLEKS REDUKCYJNY TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ - ZABIEG ANTYCELLULITOWYOdkryj!
RESTORER SOLUTIONKOMPLEKS REDUKUJĄCY ROZSTĘPY I BLIZNY - ZABIEG NA ROZSTĘPYOdkryj!
B-TIGHTENER SOLUTIONKOMPLEKS UJĘDRNIAJĄCY SILNIE LIFTINGUJĄCY Odkryj!
CELL TURNOVER BODY PEEL PADSPady peelingujące skórę - odnowa komórekOdkryj!
FIGHTER SOLUTIONENERGETYZUJĄCY ANTYOKSYDACYJNY KOMPLEKS MULTIWITAMINOWYOdkryj!
RECOVERY BIOCELLULOSE MASKMaska naprawcza barierę naskórkowąOdkryj!
CELL TURNOVER PEEL PADSPady peelingujące skórę - odnowa komórekOdkryj!
HYALURONIC ACID 2%Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowyOdkryj!
V-REDUCER SOLUTIONKompleks niwelujący efekt podwójnego podbódkaOdkryj!
TIGHTENER SOLUTIONKompleks naprężający włókna podporoweOdkryj!
CLARIFIER SOLUTIONKompleks rozjaśniający ciemne plamy na skórzeOdkryj!
REFILLER SOLUTION Kompleks wypełniający zmarszczkiOdkryj!
EFEKTY

Rezultaty zabiegu [BM] BIOMEDICAL PEN widoczne są już po pierwszym zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Następnie skóra przechodzi przez etap regeneracji i zmian strukturalnych. Pobudzane zostają fibroblasty, włókna kolagenu i elastyny, które tworzą silną i elastyczną podporę skóry, a substancje aktywne podawane podczas zabiegu bardzo intensywnie nawilżają skórę, zagęszczają, ujędrniają, niwelują przebarwienia, liftingują skórę, a także ją odżywiają i stymulują.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik