S+summecosmetics S+summecosmetics
MESOLAB to zaawansowany, nieinwazyjny system przeznaczony do wprowadzania składników aktywnych poprzez system elektroporacji połączony z terapią biofotoniczną. Wprowadzenie aktywnych składników pozwala uniknąć konieczności ich wstrzykiwania.
[MS] MESOLAB

W systemie MESOLAB zastosowana została technologia elektroporacji w synergii z fototerapią. Elektroporacja polega na zastosowaniu impulsów elektrycznych o wysokim napięciu, które umożliwiają chwilowe otwarcie kanałów w lipidowej warstwie błony komórkowej oraz w kanałach w przestrzeniach międzykomórkowych, ułatwiając w ten sposób penetrację substancji. Terapia biofotoniczna natomiast wykorzystuje impulsowe bodźce świetlne, które emitują odpowiednią długością fali, dopasowaną do każdego rodzaju skóry i jej potrzeb. Ponadto fototerapia wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych i reaktywację mikrokrążenia, poprawiając w ten sposób wchłanianie i dyfuzję składników aktywnych wprowadzanych za pomocą elektroporacji, co zwiększa efekty zabiegów. Tak więc łączne stosowanie obu metod działa synergicznie, wzmacniając wzajemnie swoje działanie i doskonale wpływając na efekty.

ELEKTROPORACJA

Podczas zabiegu elektroporacji powstają kanały przezskórne w przestrzeni międzykomórkowej i wewnątrzkomórkowej, przez które doskonale można podawać substancje aktywnie czynne. Mechanizm ten wyróżnia się tym, że jest odwracalny i przejściowy, dlatego po krótkim czasie skóra powraca do stanu początkowego.

TERAPIA BIOFOTONICZNA

Technika terapii biofotonicznej jest nową nieinwazyjną alternatywą terapeutyczną, która zrewolucjonizowała zabiegi estetyczne. Polega ona na przekształcaniu energii świetlnej w reakcje chemiczne i fizyczne, które wywołują zmiany w skórze klienta. [MS] MESOLAB wyposażony jest w dwie głowice o długości fali 633nm oraz 420nm.

Fototerapia o długości fali 633nm to doskonała terapia antiaging. Okazała się najbardziej skuteczna w stymulowaniu komórek skóry i aktywowaniu procesów niezbędnych do restrukturyzacji macierzy skórnej, powodując reaktywację komórkową i przyspieszenie metaboliczne fibroblastów.

Polecane produkty
ONLY FOR EYES Laboratorium Odkryj!
My[B]CODE laboratorium Odkryj!
MyCode laboratorium Odkryj!

Głowica przeznaczona do terapii trądzikowych generuje fototerapię o długości fali 420nm i aktywuje porfiryny, prowadząc do uszkodzenia błon strukturalnych bakterii P.acnes (Propionibacterium acnes).

EFEKTY

Specjaliści podkreślają, że wykorzystując [MS] MESO LAB można osiągnąć wyniki porównywalne do tradycyjnej mezoterapii bez narażenia pacjenta na dyskomfort użycia igieł. [MS] MESO LAB zapewnia długotrwałe i natychmiastowe widoczne efekty antiaging dopasowane do potrzeb skóry. Skóra staje się rozjaśniona, emanuje blaskiem i zdrowiem.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik