S+summecosmetics S+summecosmetics
PLASONIC to unikatowa technologia bezinwazyjnej plazmy o ultrawysokiej częstotliwości energii przeznaczona do całkowitej przebudowy architektury skóry na wszystkich poziomach. Doskonały zabieg anti-aging zagęszczający struktury skóry oraz prawdziwa alternatywa dla mezoterapii igłowej.
[PS] PLASONIC

PLASONIC bezinwazyjna plazma dzięki zastosowaniu jonów zimnej plazmy, emitowanych na skórę poprzez energię o ultrawysokiej częstotliwości, zabieg prowadzi do całkowitej przebudowy architektury skóry i na każdym poziomie odpowiada za inne efekty. Ponieważ bezinwazyjna plazma działa na wszystkich poziomach skóry, jest nie tylko doskonałym zabiegiem anti-agning zagęszczającym struktury skóry, ale także prawdziwą alternatywą dla mezoterapii igłowej. Ponadto zabieg PLASONIC doskonale sprawdza się w terapiach skór problematycznych, trądzikowych i tych z przebarwieniami. Bezinwazyjna plazma to bezapelacyjny hit światowych kongresów, nowa era współczesnej kosmetologii. Przede wszystkim dlatego, że ma szerokie spektrum działania na tkankę skórną i podskórną z ogromną, natychmiastową efektywnością i ze spektakularnymi rezultatami długoterminowymi, ale także dlatego, że jest bezinwazyjna, nie niesie ryzyka powikłań i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

2 GŁOWICE ZABIEGOWE

PLASONIC zaopatrzony jest w dwie głowice zabiegowe. Główna głowica przeznaczona do przeprowadzania zabiegów bezinwazyjnej plazmy PlaPass generuje stabilną, wysokiej mocy wiązkę plazmy. Druga głowica SonoPass przeznaczona do sonoforezy emituje ultradźwięki o zwiększonym działaniu dzięki stabilnym 3 Mhz. Dzięki połączeniu tych technologii możemy spodziewać się doskonałych efektów, a także możemy zaproponować wszechstronne procedury zabiegowe. Dodatkowo procedura produktów specjalistycznych z laboratorium MyCODE stosowana podczas zabiegu pozwala na personalizacje zabiegów dostosowaną do potrzeb skóry.

CZYM JEST BEZINWAZYJNA PLAZMA

90% materii wszechświata to właśnie plazma, a na Ziemi występuje w naturalnej postaci na przykład w trakcie burzy z piorunami. To czwarty stan skupienia obok gazu, cieczy i ciał stałych. Plazma najbardziej zbliżona jest go gazu, ale naładowanego elektrycznie. To wibracyjna energia o ultrawysokiej częstotliwości, która emituje niewidoczne jony o rozmiarze od 20 do 50 um, które kierowane są bezpośrednio na skórę. Odkrycia naukowe sprawiły, że zjawisko plazmy jest najchętniej wykorzystywane w kosmetologii odmładzającej, naprawczej, rewitalizującej, a także leczniczej.

EFEKTY

Zabiegi z bezinwazyjną plazmą są często wykorzystywane w terapiach odmładzających, anty-aging, w celu redukcji zmarszczek, regeneracji skóry, zagęszczenia i ujędrnienia, poprawy odżywienia. Plazma zwiększa produkcje kolagenu i regeneracje komórek, co czyni go fantastycznym zabiegiem napinającym skórę. Zjonizowane rodniki wpływają na regeneracje skory na wszystkich jej poziomach. Należy też pamiętać, że plazma doskonale sprawdza się także w terapii skór problematycznych, trądzikowych i z tych przebarwieniami.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik