S+summecosmetics S+summecosmetics
My[B]CODE to rewolucyjna nowa koncepcja stworzona specjalnie z myślą o zapobieganiu problemom ciała takim jak brak jędrności, cellulit, nadmierna objętość, rozstępy, nieprawidłowe krążenie itp. Zabieg jest indywidualnie dostosowywany, dzięki zastosowaniu unikalnego kodu w zależności od potrzeb różnych części ciała.
PROFESJONALNE
My[B]CODEMy[B]CODELabolatorium

My[B]CODE to profesjonalne laboratorium kreowania specjalistycznych procedur zabiegowych na ciało. Laboratorium zawiera pięć skoncentrowanych kodów w postaci serum, których formuła zawiera wysoce skuteczne substancje zaprojektowane do tworzenia i personalizacji najbardziej odpowiednich produktów do pielęgnacji ciała. Drenują skórę i usuwają toksyny, spalają tkankę tłuszczową i zmniejszają objętość, zmiękczają i eliminują komórki tłuszczowe, wzmacniają sylwetkę, poprawiają i […]

Odkryj!
DETAL
SHOCK BODY SERUMSHOCK BODY SERUMSerum Shock Body

Serum do ciała z olejem z awokado, kwasem hialuronowym i ekstraktem z buraka. Zaprojektowany specjalnie do zwalczania i zapobiegania problemom estetycznym ciała.

Odkryj!
PROFESJONALNE
MINERAL CREAM-MASKMINERAL CREAM-MASKMaska Ujędrniająca Kremowa

Ujędniająca maska do ciała z glinką z Denver. Naturalne składniki wulkaniczne, które wzmacniają absorpcję składników odżywczych i pomagają zatrzymać wodę w naskórku.

Odkryj!
PROFESJONALNE
SILUET CREAM-MASKSILUET CREAM-MASKMaska Antycellulitowa Kremowa

Antycellulitowa maska do ciała z kompleksem Provislim®, aktywna, która redukuje tkankę tłuszczową, zwalcza wszystkie rodzaje cellulitu i zmienia kształt sylwetki.

Odkryj!
PROFESJONALNE
LIFT GEL-MASK BLIFT GEL-MASK BUjędrniająca Maska Żel Alga komponent B

Środek zagęszczający do żelowej maski do ciała z naturalnie występującymi alginianami, specjalnie opracowany do mieszania z LIFT GEL-MASK A

Odkryj!
PROFESJONALNE
LIFT GEL-MASK ALIFT GEL-MASK AUjędrniająca Maska Żel Alga komponent A

Ujędrniająca żelowa maska do ciała z organicznym krzemem. Nawilża i stymuluje produkcję kolagenu oraz pomaga uzyskać jędrniejszą skórę.

Odkryj!
PROFESJONALNE
BLEND OILBLEND OIL Olej Mix 8

Mieszanka ośmiu naturalnych olejków: arganowy, jojoba, migdałowy, marchwiowy, pszenny, morelowy, nagietkowy oraz oliwkowy.

Odkryj!
DETAL
51 RENEWAL CODE51 RENEWAL CODERegenerujące Ampułki

Skoncentrowane ampułki regeneracyjne do pielęgnacji ciała z ekstraktami z azjatyckiej Centelli i elastyny. Zmniejszają rozstępy spowodowane ciążą i stosowaniem radykalnych diet.

Odkryj!
PROFESJONALNE
51 RENEWAL CODE51 RENEWAL CODERegenerujący Kod Serum

Skoncentrowane ampułki regeneracyjne do pielęgnacji ciała z ekstraktami z azjatyckiej Centelli i elastyny. Zmniejszają rozstępy oraz zapobiega ich pojawieniu się.

Odkryj!
DETAL
41 FIRMING CODE41 FIRMING CODEUjędrniające Ampułki

Skoncentrowane ampułki ujędrniające ciało z ekstraktami ze skrzypu i kolagenu. Restrukturyzują i wzmacniają, a ich działanie koncentruje się na kolagenie i elastynie.

Odkryj!
PROFESJONALNE
41 FIRMING CODE41 FIRMING CODEUjędrniający Kod Serum

Ujędrniający koncentrat do ciała z wyciągiem ze skrzypu polnego i kolagenem. Ujędrnia i wzmacnia skórę dzięki silnemu działaniu wzmacniającemu kolagen i elastynę.

Odkryj!
DETAL
31 RELEASING CODE31 RELEASING CODEAntycellulitowe Ampułki

Skoncentrowane ampułki antyoksydacyjne z morską krzemionką i liśćmi winogron. Rozpuszczają zastały cellulit ud, brzucha i pośladków.

Odkryj!
PROFESJONALNE
31 RELEASING CODE31 RELEASING CODEAntycellulitowy Kod Serum

Antyoksydacyjny koncentrat do ciała zawierający morską krzemionkę i liście winogron. Redukuje cellulit twardy znajdujący się na okolicach ud, pośladków, brzucha oraz ramion.

Odkryj!
DETAL
21 SCULPTING CODE21 SCULPTING CODERzeźbiące ampułki

Skoncentrowane ampułki wyszczuplające wzbogacone ketonami malinowymi i karnityną. Spalają miejscowy nadmiar tłuszczu i pomagają zmniejszyć niepożądaną objętość.

Odkryj!
PROFESJONALNE
21 SCULPTING CODE21 SCULPTING CODERzeźbiący Kod serum

Wyszczuplający koncentrat do ciała z ketonami pochodzącymi z malin i karnityną. Spala miejscowo nagromadzony tłuszcz i pomaga zlikwidować niepożądaną objętość.

Odkryj!
DETAL
11 DRAINING CODE11 DRAINING CODEDrenujące Ampułki

Skoncentrowane ampułki przeznaczone do drenażu skóry. Skoncentrowany środek drenujący na bazie ekstraktów z bluszczu i arniki.

Odkryj!
PROFESJONALNE
11 DRAINING CODE11 DRAINING CODEDrenujący Kod Serum

Koncentrat oczyszczający do ciała z ekstraktem z bluszczu i arniki. Zmniejsza zawartość wody w skórze. Zawarty w kodzie ekstrakt z orzechów kola przyśpiesza lipolizę.

Odkryj!
POWRÓT
Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik