S+summecosmetics S+summecosmetics

KOSMETYKI DLA PROFESJONALISTÓW

Jesteśmy profesjonalistami w kreowaniu piękna i estetyki. Wierzymy, że wyobraźnia jest początkiem tworzenia, a każdy pomysł i idea są możliwe do urzeczywistnienia – w tym pomaga nam nasze zaplecze: doświadczeni ludzie i nowe technologie.

KOSMETYKI PROFESJONALNE
Profesjonalne kosmetyki gabinetowe posiadają zdecydowanie więcej składników aktywnych, dzięki którym osiągają wysoką skuteczność wykonywanego zabiegu. Ważne jest, aby produkt o tak zaawansowanym działaniu był dostosowany do danego typu skóry, dlatego można je nabyć jedynie za pośrednictwem specjalistów – kosmetologów i kosmetyczek. Doskonale wiemy, iż odpowiednio sformułowane kosmetyki pielęgnacyjne są w stanie idealnie wspomóc walkę o zdrową i piękną skórę twarzy i ciała. Jednak jeszcze większą wartość można uzyskać poprzez poddanie się personalizowanym zabiegom, które przeprowadzane są w salonach kosmetycznych, w których dostępne są różnorodne zabiegi kosmetyczne, koncentrujące się na twarzy, okolicach oczu, a także całym ciele. Wśród dostępnych rodzajów zabiegów na twarz można wyróżnić m.in. liftingujące, odżywcze, nawilżająco-łagodzące, przeciwstarzeniowe, oczyszczająco-odświeżające, rewitalizujące, wzmacniające czy też modelujące. Znaczną popularnością cieszą się także zabiegi kwasami, które zapewniają optymalne złuszczanie naskórka, dzięki czemu przyczyniają się do odblokowania i zwężenia porów, zmniejszenia przebarwień, ujednolicenia kolorytu cery, a także stymulacji pracy włókien kolagenowych. Gabinety, które zostały wyposażone w innowacyjne urządzenia, wśród których prym wiodą technologie Hi-Tech z chęcią korzystają z naszych produktów oraz autorskich procedur zabiegowych.

PERSONALIZUJ ZABIEGI

Proponujemy koncepcję pracy, która personalizuje procedury i rytuały zabiegowe w salonach, łącząc skuteczne dermokosmetyki dostosowane indywidualnie do potrzeb każdego rodzaju skóry w danym momencie, aby móc stworzyć za każdym razem inny wyjątkowy rytuał pielęgnacji. Od podstaw tworzymy zabiegi dostosowane do urządzeń kosmetycznych, m.in . elektroporacji oraz infuzji tlenowej. Dzięki ciągłej analizie rynku i badaniu potrzeb, powstają produkty spełniające oczekiwania naszych Klientów.Naszą pasją jest profesjonalna pielęgnacja skóry i jej się poświęcamy. Dowodem tego jest fakt, że tworzymy kosmetyki profesjonalne, które oddają najnowsze, najbardziej innowacyjne rozwiązania w ręce ekspertów w dziedzinie urody, bo właśnie ludzie są dla nas źródłem inspiracji.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik