S+summecosmetics S+summecosmetics

KOSMETYKI DO
PIELĘGNACJI DOMOWEJ

Chcesz cieszyć się idealną skórą bez zbędnych niedoskonałości? Pamiętaj, że domowa pielęgnacja każdego dnia jest niezbędna, ale jeszcze lepsze rezultaty osiągniesz, kiedy będziesz wspierać ten proces bezpiecznymi i całkowicie nieinwazyjnymi zabiegami kosmetycznymi.
PIELĘGNACJA, A RODZAJE CERY

Rodzaj skóry zależy od genów jakie dziedziczymy. Poznanie ich jest kluczowe dla codziennej pielęgnacji. Od tego zależy dobór odpowiednich kosmetyków. W zależności od ujawniających się objawów wyróżnia się:

Cerę trądzikową której etiologia leży po stronie zaburzeń hormonalnych, ale nie są one jedynym czynnikiem sprawczym. Charakterystycznym dla trądziku wypryskom sprzyja nieodpowiedni styl życia i niewłaściwa pielęgnacja skóry. Powstałe krostki wyglądają nieestetycznie i pozostawiają po sobie trudne do usunięcia blizny.
Cerę wrażliwą która wykazuje tendencję do podrażnień przy niewielkiej styczności z czynnikiem zewnętrznym. Ten rodzaj skóry wymaga szczególnego traktowania, a przede wszystkim zabezpieczenia przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Bardzo często istnieje też ryzyko występowania reakcji alergicznej.
Cerę mieszaną przetłuszczającą się tylko na wybranych fragmentach twarzy, zwłaszcza w strefie T, czyli na brodzie, nosie i czole. Reszta twarzy jest przesuszona i wymaga nawilżenia.
Cerę suchą charakteryzującą się uporczywym świądem i nadmiernym rogowaceniem wysuszonego naskórka. Wymaga ona solidnego i częstego nawilżania.

WYBIERZ PLAN

Zachęcamy do bezpłatnych, profesjonalnych konsultacji telefonicznych z naszym doradcą, który ułoży codzienną pielęgnację dostosowaną do potrzeb Twojej skóry. Musisz wiedzieć, że w wielu przypadkach pomoc profesjonalistów jest wskazana, by móc dbać o cerę i cieszyć się doskonałym wyglądem. Spersonalizowanie planu pielęgnacyjnego pomoże nabrać odpowiednich nawyków, które dadzą rewelacyjne i długotrwałe efekty. Prawidłowo dobrane kosmetyki do pielęgnacji domowej pozwalają na zachowanie właściwego poziomu nawilżenia oraz natłuszczenia skóry, a także opóźniają procesy starzenia. Ważne jest, aby dobierać je odpowiednio do rodzaju cery i do jej indywidualnych potrzeb.

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik