s+ official store s+ official store
ONLY FOR EYES to kompleksowy zabieg na okolicę oczu stworzony specjalnie do leczenia wszystkich oznak starzenia związanych z tym szczególnym, delikatnym obszarem. Działa w sposób intensywny, miejscowy, zarówno zapobiegając, jak i usuwając zmarszczki mimiczne, worki pod oczami, cienie i ciemne plamy, zmęczenie, odwodnienie i niedożywienie w okolicy oczu.
TWÓJ WYGLĄD ODZWIERCIEDLA TWOJE PIĘKNO 5 SZCZEGÓLNYCH KONCENTRATÓW REDUKUJĄCYH KONTUR OKA

Kompleksowe zabiegi kosmetyczne na kontur oka stworzone przez specjalnie zaprojektowane do leczenia wszystkich oznak starzenia związanych z tym szczególnym i delikatnym obszarem. Ich intensywne i zlokalizowane działanie ma na celu skuteczne leczenie zmarszczek, worków i cieni oraz zapobieganie im.

PROFESJONALNE PRODUKTY

Laboratorium specjalnie zaprojektowane do estetycznego leczenia konturu oka z 5 specyficznymi koncentratami i maską kolagenową, aby odkryć młodość oka dzięki indywidualnemu profesjonalnemu zabiegowi.

ONLY FOR EYES

Laboratorium

ONLY FOR EYES to kompleksowy zabieg na okolicę oczu stworzony specjalnie do leczenia wszystkich oznak starzenia. Działa w sposób intensywny, miejscowy, zarówno zapobiegając, jak usuwając zmarszczki mimiczne, worki pod oczami, cienie i ciemne plamy, zmęczenie, odwodnienie i niedożywienie w okolicy oczu.

DELETE EYE MAKE UP REMOVERŻel Micelarny

Micelarny żel oczyszczający z WIT A i kwasem hialuronowym, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż w okolicach oczu, bez pocierania i tarcia.

Odkryj!
BEFORE RENEWAL PEEL EYESPeeling do Powiek

Peeling do oczu o działaniu złuszczającym z enzymami z papai i ananasa, który poprawia dotlenienie tkanek, niezbędny do stymulowania prawidłowej odnowy metabolizmu komórkowego.

Odkryj!
UP FIRMING EYESRegenerujące Serum

Regenerujące serum z Argireloxem kosmetycznym pseudobotoxem, które skutecznie redukuje zmarszczki ekspresyjne, stymuluje syntezę kolagenu w okolicach oczu.

Odkryj!
DOWN DRENOLIGHT EYESDrenujące Serum

Drenujące i rozjaśniające serum z tetrapeptydem Eyeseryl® przeznaczone do walki z cieniami i obrzękami oka. W skuteczny sposób mniejsza worki pod oczami i działa wybielająco.

Odkryj!
AROUND GLOBAL CONTOUR EYESNawilżające i Odżywcze Serum

Serum żelowe do okolic oczu z Matrixyl 3000 i BioMarine Kolagen, które zarówno zapobiega, jak i zwalcza oznaki starzenia się, odwodnienia i niedożywienia w okolicy oka.

Odkryj!
AFTER INSTANT EYES PERFECTSzybki Lifting Oka Serum

Obkurczający i liftingujący żel z Argireloxem kosmetycznym pseudobotoxem, który zapewnia natychmiastowe i długotrwałe działanie, wyraźnie zmniejszający objętość worków pod oczami.

Odkryj!
PLAY TOTAL EYE TREATMENTZestaw Domowej Pielęgnacji Oka

Zestaw zabiegowy do domowej pielęgnacji oczu, złożony z 3 etapów, globalnie zapobiegający, naprawiający i zwalczający oznaki starzenia się i zmęczenia.

Odkryj!
PAUSE COLLAGEN EYE MASKMaska Kolagenowa

Maska kolagenowa przeznaczona do pielęgnacji oka. Uwalnia peptydy kolagenowewpływając na metabolizm komórkowy i stymulując regenerację tkanek.

Odkryj!
POWRÓT
Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Darmowa dostawaZamówienie powyżej 200zł
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik
0