S+summecosmetics S+summecosmetics

JAKIE KOSMETYKI WYBRAĆ DO GABINETU?

Jesteś wykwalifikowanym kosmetologiem, przed którym rysuje się możliwość otwarcia własnego gabinetu? A może jesteś świeżo upieczoną kosmetyczką i marzysz o pracy na własną rękę? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem; dzisiaj podpowiemy Ci, jakie kosmetyki wybrać do gabinetu kosmetycznego. Na rynku dostępnych jest tysiące produktów, więc ta ilość może przyprawiać o zawrót głowy. Dzięki naszym wskazówkom z łatwością stworzysz listę produktów wartych zakupu.

Plan działania – czyli zacznij od początku

Przede wszystkim powinnaś ustalić, jakie zabiegi będziesz oferować w gabinecie. Określ też swoją docelową grupę klientów. Od tego tak naprawdę wszystko się zaczyna! Do każdego zabiegu stwórz listę potrzebnych produktów. Oczywiście, w niektórych przypadkach preparaty będą się powtarzać. To będzie dla Ciebie cenna informacja, które kosmetyki będzie trzeba zakupić w większych ilościach – na przykład tonik ziołowy. Jeśli planujesz wprowadzić do oferty zabiegi opracowane przez wybrane marki kosmetyczne (bo np. ufasz im i chcesz z nimi współpracować lub miałaś okazję brać udział w ich szkoleniach), to z pewnością otrzymasz listę produktów, jakich należy użyć podczas zabiegu. Zrób również listę podstawowych produktów, które będą potrzebne niezależnie od rodzaju wykonywanego zabiegu.

Jeśli w gabinecie planujesz zabiegi na twarz, to na pewno będzie to żel oczyszczający do mycia twarzy, płyn micelarny, krem nawilżający. Jeśli natomiast nastawiasz się na manicure i pedicure, to niezbędne będą płyn do dezynfekcji skóry oraz krem nawilżający do dłoni oraz do stóp.

Postaw na profesjonalne produkty

Klientki, kiedy zapisują się do gabinetu kosmetycznego na wizytę, oczekują profesjonalnej obsługi i pracy na produktach wysokiej jakości. Radzimy wybrać kosmetyki do użytku profesjonalnego zamiast produktów dostępnych w drogeriach. Możesz postawić na produkty z jednej linii – tak będzie Ci łatwiej kompletować wyposażenie, uzupełniać braki, a przy okazji może uzyskasz jakieś rabaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik