S+summecosmetics S+summecosmetics
Marzysz o pięknej i gładkiej cerze? zaufaj naszym najlepszym produktom
wybierz linie, których potrzebuje twoja skóra

Profesjonalne kosmetyki do gabinetów kosmetycznych

Najlepsze składniki aktywnej kosmetologii pochodzące z roślin, minerałów i pochodnych biotechnologicznych, aktywne składniki s+|summecosmetics zawsze spełniają najwyższe standardy pod względem wydajności i bezpieczeństwa dla siebie i środowiska. Nasze formuły są również odpowiednie dla najbardziej wrażliwych skór, a wszystkie składniki są wybierane ze względu na ich skuteczność zobiektywizowaną testami klinicznymi in vivo i in vitro.

Dostarczamy profesjonalne kosmetyki między innymi dla gabinetów urody, a także medycyny estetycznej. W szerokiej ofercie produktów znaleźć można między innymi linie, które doskonale radzą sobie z przebarwieniami, wygładzaniem skóry, odtłuszczaniem i oczyszczaniem. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych profesjonalnych kosmetyków, które proponujemy w sklepie online - s+|summecosmetics.

Szeroki wybór kosmetyków gabinetowych, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, pozwala na wyposażenie Twojego salonu jedynie w najwyższej jakości, odpowiednie dla każdej, nawet wrażliwej skóry, preparaty. Do zakupów u nas zachęcamy również klientki indywidualne, które poszukują kremów, maści, masełek, a także szeregu innych preparatów, doskonale pielęgnujących każdy typ skóry.

W ofercie znajdziesz między innymi środki doskonałe do skóry z tendencją do przetłuszczania się, suchej, bardzo wrażliwej, jasnej, ciemnej, a także ze skłonnością do przebarwień. Postaw na pielęgnację cery, dzięki przebadanym klinicznie składnikom. Doskonale odżywiają i pielęgnują skórę, dzięki czemu będziesz wyglądać zdrowo i pięknie.

glaciar line intensywne nawilżenieodkryj!
balance line oczyszczanie i regulacjaodkryj!
cell c line witamina c i pomarańczaodkryj!
cell line prewencja antiagingodkryj!
global svelt idealne ciałoodkryj!
summe sun ochrona przed słońcemodkryj!
salon partnerski summe oddaj się w ręce profesjonalistów

Salony autoryzowane i partnerskie BE SUMME! to wyjątkowe miejsca, które są w stanie zaproponować swoim Klientom doskonałe zabiegi, pielęgnację domową oraz personalizowane i indywidualne podejście.

Salony wyróżniają się wysoką jakością usług, nowoczesnym wizerunek o silnym oddziaływaniu, a także doskonałą, fachową wiedzą.

odkryj!
zabiegi zaprojektowane przez naszych specjalistów
ONLY FOR EYES

Kompleksowy zabieg na okolicę oczu stworzony specjalnie do leczenia wszystkich oznak starzenia związanych z tym szczególnym, delikatnym obszarem.

odkryj!
DERMACURE

Kosmetyczno-chemicznym systemem złuszczającym, opracowanym z myślą o przyspieszeniu odnowy komórkowej najbardziej zewnętrznych warstw skóry.

odkryj!
MyCODE

Rewolucyjna koncepcja pielęgnacji estetycznej skóry. Zaprojektowana aby zapobiegać i korygować przyczyny, które powodują starzenie się skóry twarzy, szyi i dekoltu.

odkryj!
My[B]CODE

Rewolucyjna koncepcja pielęgnacji estetycznej skóry. Zaprojektowana aby zapobiegać i korygować przyczyny, które powodują starzenie się skóry twarzy, szyi i dekoltu.

odkryj!
BIOMEDICAL

Receptury o wysokim stężeniu składników aktywnych. Sterylne ampułki do zastosowania transdermalnego. Wysoki poziom działania na skórę.

odkryj!
Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Darmowa dostawaZamówienie powyżej 200zł
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik