S+summecosmetics S+summecosmetics
Marzysz o pięknej i gładkiej cerze? zaufaj naszym najlepszym produktom
wybierz linie, których potrzebuje twoja skóra

Profesjonalne kosmetyki do gabinetów kosmetycznych

Najlepsze składniki aktywnej kosmetologii pochodzące z roślin, minerałów i pochodnych biotechnologicznych, aktywne składniki s+|summecosmetics zawsze spełniają najwyższe standardy pod względem wydajności i bezpieczeństwa dla siebie i środowiska. Nasze formuły są również odpowiednie dla najbardziej wrażliwych skór, a wszystkie składniki są wybierane ze względu na ich skuteczność zobiektywizowaną testami klinicznymi in vivo i in vitro.

Dostarczamy profesjonalne kosmetyki między innymi dla gabinetów urody, a także medycyny estetycznej. W szerokiej ofercie produktów znaleźć można między innymi linie, które doskonale radzą sobie z przebarwieniami, wygładzaniem skóry, odtłuszczaniem i oczyszczaniem. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych profesjonalnych kosmetyków, które proponujemy w sklepie online - s+|summecosmetics.

Szeroki wybór kosmetyków gabinetowych, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, pozwala na wyposażenie Twojego salonu jedynie w najwyższej jakości, odpowiednie dla każdej, nawet wrażliwej skóry, preparaty. Do zakupów u nas zachęcamy również klientki indywidualne, które poszukują kremów, maści, masełek, a także szeregu innych preparatów, doskonale pielęgnujących każdy typ skóry.

W ofercie znajdziesz między innymi środki doskonałe do skóry z tendencją do przetłuszczania się, suchej, bardzo wrażliwej, jasnej, ciemnej, a także ze skłonnością do przebarwień. Postaw na pielęgnację cery, dzięki przebadanym klinicznie składnikom. Doskonale odżywiają i pielęgnują skórę, dzięki czemu będziesz wyglądać zdrowo i pięknie.

glaciar
intensywne nawilżenie
odkryj!
balance
oczyszczanie i regulacja
odkryj!
cell
prewencja antiaging
odkryj!
cell c
witamina c i pomarańcza
odkryj!
BECLARITY
PRZEBARWIENIA
odkryj!
ESENNTIAL CARE CONCEPT
ODNOWA
odkryj!
DE POLLUTION
NAPRAWA
odkryj!
BIOMEDICAL
MEZOKOKTAJLE
odkryj!
DERMACURE
PEELINGI KWASOWE
odkryj!
MyCODE
ZABIEGI NA TWARZ
odkryj!
My[B]CODE
ZABIEGI NA CIAŁO
odkryj!
ONLY FOR EYES
ZABIEG NA OCZY
odkryj!
global svelt
idealne ciało
odkryj!
PERFORMME
MIEJSCOWE TERAPIE CIAŁA
odkryj!
summe sun
ochrona przed słońcem
odkryj!
pielęgnacja domowa

Odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa to klucz do młodego i zdrowego wyglądu skóry. Nasze dermokosmetyki do pielęgnacji domowej oparte są o filozofię nieinwazyjnego piękna ,posiadają maksymalne stężenie składników aktywnych w bezpiecznych i niedrażniących formułach dających natychmiastowy efekt po zastosowaniu.

Sprawdź dostępne w naszym sklepie internetowym produkty i znajdź wśród nich swoje ulubione kosmetyki.

odkryj!
Kosmetyki do pielęgnacji domowej
CELL C

Seria antiaging z komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy. W połączeniu z działaniem witaminy C wzmacnia zdolność skóry do regeneracji.

odkryj!
SUMME SUN

Ochrona przeciwsłoneczna połączonych filtrów fizycznych i chemicznych, pomaga zapobiegać uszkodzeniom skóry wywołanym przez słońce.

odkryj!
GLACIAR

Intensywnie nawilżająca seria na twarz, która stymuluje i przywraca mechanizmy nawilżające skóry. Tworzy naturalną barierę lipidową, zapobiegając utracie wody.

odkryj!
CELL

Prewencyjna seria antiaging, która spowalnia uszkodzenia DNA w komórce. Zwalcza oznaki starzenia skóry spowodowanego wiekiem, wolnymi rodnikami, środowiskiem.

odkryj!
Kosmetyki Profesjonalne

Kosmetyki dla profesjonalistów to seria produktów rekomendowanych do przeprowadzenia profesjonalnych zabiegów w salonach kosmetycznych . Unikatowe formuły innowacyjne składniki aktywne oraz nowatorskie podejście do terapii gabinetowych zagwarantują wysoką skuteczność zastosowanych kuracji

Sprawdź dostępne w naszym sklepie internetowym produkty i znajdź wśród nich swoje ulubione kosmetyki profesjonalne

odkryj!
ONLY FOR EYES

Kompleksowy zabieg na okolicę oczu stworzony specjalnie do leczenia wszystkich oznak starzenia związanych z tym szczególnym, delikatnym obszarem.

odkryj!
DERMACURE

Kosmetyczno-chemicznym systemem złuszczającym, opracowanym z myślą o przyspieszeniu odnowy komórkowej najbardziej zewnętrznych warstw skóry.

odkryj!
MyCODE

Rewolucyjna koncepcja pielęgnacji estetycznej skóry. Zaprojektowana aby zapobiegać i korygować przyczyny, które powodują starzenie się skóry twarzy, szyi i dekoltu.

odkryj!
My[B]CODE

Rewolucyjna koncepcja pielęgnacji estetycznej skóry. Zaprojektowana aby zapobiegać i korygować przyczyny, które powodują starzenie się skóry twarzy, szyi i dekoltu.

odkryj!
BIOMEDICAL

Receptury o wysokim stężeniu składników aktywnych. Sterylne ampułki do zastosowania transdermalnego. Wysoki poziom działania na skórę.

odkryj!
Profesjonalna obsługaDbamy o każdego klienta
Szybka dostawaNa terenie całego kraju
Szybka płatność onlineObsługujemy PayPal i Blik